Pěší turistické lyžařské tyčinky Cross Black Diamond
TOURING SÉRIE - LYŽAŘSKÉ HOLKY - NOVÝ MODEL
Naše lyžařské lyžařské tyčinky s černými diamantovými lyžařskými holemi bezpochyby praktikující po mnoho let nejvíce ocenily.
Po sezóně odolávají intenzivní sezóně!
Funkční a odolné díky všem hliníkovým pramenům 18 mm a 16 mm sekcí jsou pasáže stále bezpečnou sázkou na technické závody dne nebo sestupům v lese v prášku.
• 2 -zastrašovací teleskopická hůl (Ø 18 | 16 mm)
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• Gumová kaučuk rubmaná rukojeť je měkkou na dotek (rýhovaný interiér pro větší lehkost)
• Optimalizovaný tvar rukojeti pro nastavení fixace turistiky
• Hlavice s plochým okrajem pro seškrabování sněhových ucpávek zpod lyží
• Cestovní pásek na zápěstí s lehkým popruhem a plastovou přezkou na žebřík
• Rychlý a spolehlivý systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Kompatibilní s upravenými 3/4 podložkami (volitelné, klikněte zde)
K dispozici ve 2 velikostech (nastavitelné): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Pár prodal

1000 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 572 g [100-140 cm] / 576 g [105-155 cm] |
| Střih | Nastavitelné: 100-140 cm / 105-155 cm |
| Složená délka | 90 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Touring Series Handle s rýhovaným interiérem pro větší lehkost |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111620 |
Hůlky Traverse Black Diamond jsou velmi spolehlivé a robustní hůlky (celé hliníkové) určené pro intenzivní každodenní lyžařské túry.
Velmi funkční, Traverse má véčkový nastavovací systém FlickLock, uzamčení hole je rychlé, jednoduché a spolehlivé.
Ideální na rekreační skitouring nebo na techničtější závody, pokud hledáte hůlky s dlouhou životností, Traverse je pro vás jako stvořená!
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach: