Wandelen ski -sticks kruis zwarte diamant
TOURING SERIES - SKIPALLEN - NIEUW MODEL
Zonder twijfel stokt onze zwarte diamanten ski -ski -sticks het meest gewaardeerd door beoefenaars.
Ze verzetten zich tegen intensief gebruik seizoen na seizoen!
Functioneel en duurzaam dankzij alle aluminium strengen van 18 mm en 16 mm secties, zijn de passages nog steeds een veilige gok voor de technische races van een dag of de afdalingen in het bos in het poeder.
• 2 -Trap Telescopic Stick (Ø 18 | 16 mm)
• Stevige stick met aluminium constructie
• Di-Density Rubber Touling Handgreep zacht aan de aanraking (gecanneleerd interieur voor meer lichtheid)
• Geoptimaliseerde handgreepvorm voor het vaststellen van wandelbevestiging
• Pommel met platte rand om sneeuwklompen onder ski's te schrapen
• Polsband voor toertochten met lichte webbing en kunststof ladderslotgesp
• Snel en betrouwbaar FlickLock-verstelsysteem
• Brede 100 mm Powder Baskets-ringen voor zeer goede grip
Compatibel met ingekeed 3/4 sluitringen (optioneel, klik hier)
Beschikbaar in 2 maten (verstelbaar): 100-140 cm / 105-155 cm
Couleur: Desert Sky
Verkocht het paar

1000 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 572 g [100-140 cm] / 576 g [105-155 cm] |
| Snee | Verstelbaar: 100-140 cm / 105-155 cm |
| Opgevouwen lengte | 90 cm |
| Aantal strengen | 2 |
| klemsysteem: | FlickLock® |
| Omgaan met | Touring -serie handvat met gecanneleerd interieur voor meer lichtheid |
| Wasmachine | Poedermanden pucks 100 mm |
| Referentie fabrikant: | BD111620 |
De Traverse Black Diamond-stokken zijn zeer betrouwbare en robuuste stokken (allemaal aluminium) ontworpen voor intensieve dagelijkse skitochten.
Zeer functioneel, de Traverse heeft het FlickLock clamshell-verstelsysteem, het vergrendelen van de paal gaat snel, eenvoudig en betrouwbaar.
Ideaal voor recreatieve skitochten of voor meer technische races, als je op zoek bent naar stokken met een lange levensduur, dan is de Traverse voor jou gemaakt!
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
De poedermand pucks: