Karabinek Angel L - wersja szeroka (M59 G / M59B)
Karabinek z systemem MonoFil Keylock
• Nowa generacja bardzo lekkiego karabinka z bramką drucianą
• Bardzo płynny ruch palca
• Technologia MonoFil Keylock i profil H zapewniają optymalny stosunek wytrzymałości do wagi
• Strzyżenie i odpinanie jest ułatwione dzięki kształtowi dzioba
Kolory: niebieski lub ciemnoszary

425 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 34 g |
| Materiały | aluminium |
| Bibliografia | M59 B: niebieski / M59 G: ciemnoszary |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 Typ B / UIAA |
| Zabarwienie) | niebieski lub ciemnoszary |
| Siła głównej osi | 22 kN |
| Opór otwartego palca | 10 kN |
| Siła osi małej | 7 kN |
| Otwarcie | 26 mm |
| Pojemność | 21 mm |
• Bardzo lekki karabinek
- waży tylko 34 g
- idealne do rozjaśnienia podczas wspinaczki po klifie
- nadaje się również do użytku alpejskiego dla tych, którzy chcą zachować dobry poziom komfortu i maksymalną odporność, przy jednoczesnym ograniczeniu wagi do ścisłego minimum
• System jednoliniowy Petzl Keylock
- zapewnia płynniejsze otwieranie i zamykanie karabinka, oferując jednocześnie znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne karabinki drutowe. Gwint palcowy jest bocznie chroniony w przypadku tarcia (o skały...).
• Projekt
- specyficzny profil karabinka oraz jego przekrój w kształcie litery H pozwalają zoptymalizować rozmiar i stosunek wagi do wytrzymałości
- nadruk na dolnej części karabińczyka jest umieszczony w taki sposób, aby unieruchomić STRING, co sprzyja prawidłowemu ułożeniu zawiesia ekspresowego w stosunku do karabińczyka
- powierzchnie styku z liną, a także kotwica są szersze, aby ułatwić przejście liny i zmniejszyć zużycie karabinka
- dziób karabińczyka posiada otwór umożliwiający ewakuację lodu, śniegu lub żwiru
- deflektor powiązany z kształtem karabinka, sprzyja prawidłowemu ustawieniu karabinka wzdłuż jego głównej osi
• Kompatybilny z Quickdraw Anioł Finezja