Angel L carabiner - leagan leathan (M59 G / M59 B)
Carabiner le córas MonoFil Keylock
• Giniúint nua de charabiner geata sreinge an-éadrom
• Gluaiseacht mhéar an-réidh
• Teicneolaíocht MonoFil Keylock agus próifíl H don chóimheas neart-go-meáchain is fearr
• Éascaítear bearradh agus díghearradh a bhuíochas dá chruth gob
Dathanna: gorm nó liath dorcha

425 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 34 g |
| Ábhair | alúmanaim |
| Tagairtí | M59 B: gorm / M59 G: liath dorcha |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 Cineál B / UIAA |
| Dathanna) | gorm nó liath dorcha |
| Neart ais mór | 22 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 10 kN |
| Neart mion-ais | 7 kN |
| Ag oscailt | 26 mm |
| Cumas | 21 mm |
• Carabiner an-éadrom
- meáchan ach 34 g
- iontach do lightening suas nuair a dhreapadh aill
- oiriúnach freisin le húsáid alpach dóibh siúd ar mian leo leibhéal maith compord agus friotaíocht uasta a choinneáil, agus an meáchan a theorannú go híosmhéid dian
• Córas Monalíne Petzl Keylock
- áirithíonn sé go n-osclaítear agus go ndúnfar an carabiner ar bhealach níos míne, agus ag an am céanna go bhfuil saolré i bhfad níos faide aige ná na carabinéirí sreinge traidisiúnta. Tá an snáithe méar cosanta cliathánach i gcás frithchuimilte (i gcoinne carraigeacha...).
• Dearadh
- mar gheall ar phróifíl shonrach an charabóra chomh maith lena chuid i gcruth H, is féidir an méid agus an cóimheas meáchain/friotaíochta a bharrfheabhsú
- go bhfuil an rian ar an gcuid íochtair den charabóir suite ar bhealach a dhíluailfidh an STRING chun suíomh ceart an sling quickdraw a chur chun cinn maidir leis an carabiner
- tá na dromchlaí teagmhála leis an rópa, chomh maith leis an ancaire, níos leithne chun gluaiseacht an rópa a éascú agus chun caitheamh ar an carabiner a laghdú
- tá oscailt ag gob an charabóra chun oighear, sneachta nó gairbhéal a aslonnú
- go bhfuil an sraonaire, a bhaineann le cruth an charabóra, i bhfabhar suíomh ceart an charbóra feadh a mhór-aise
• Quickdraw comhoiriúnach Aingeal Finesse