Angel L karabina - široká verze (M59 G / M59 B)
Karabina se systémem MonoFil Keylock
• Nová generace velmi lehké drátěné karabiny
• Velmi hladký pohyb prstů
• Technologie MonoFil Keylock a H-profil pro optimální poměr pevnosti a hmotnosti
• Zapínání a odepínání je usnadněno díky tvaru zobáku
Barvy: modrá nebo tmavě šedá

425 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 34 g |
| Materiály | hliník |
| Reference | M59 B: modrá / M59 G: tmavě šedá |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12275 Typ B / UIAA |
| Barvy) | modrá nebo tmavě šedá |
| Pevnost hlavní osy | 22 kN |
| Otevřený odpor prstů | 10 kN |
| Odpor vedlejší osy | 7 kN |
| Otevírací | 26 mm |
| Schopnost | 21 mm |
• Velmi lehká karabina
- váží pouze 34 g
- ideální pro odlehčení při lezení na útes
- vhodné také pro vysokohorské použití pro ty, kteří si chtějí zachovat dobrou úroveň pohodlí a maximální odolnost při omezení hmotnosti na přísné minimum
• Petzl Keylock Monoline System
- zajišťuje hladší otevírání a zavírání karabiny a zároveň nabízí mnohem delší životnost než tradiční drátěné karabiny. Závit prstu je bočně chráněn v případě tření (o kameny...).
• Design
- specifický profil karabiny a její část ve tvaru H umožňují optimalizovat velikost a poměr hmotnost/odolnost
- potisk na spodní části karabiny je umístěn tak, aby znehybnil STRING a podpořil tak správné umístění expresky vůči karabině
- styčné plochy s lanem, stejně jako kotva, jsou širší, aby usnadnily průchod lana a snížily opotřebení karabiny
- zobák karabiny má otvor pro odvod ledu, sněhu nebo štěrku
- deflektor spojený s tvarem karabiny napomáhá správnému umístění karabiny podél její hlavní osy
• Quickdraw kompatibilní Anděl Finesse