FINEZJA ANIOŁ (M57D 17 / M59D 17)
Quickdraw z ultralekkimi karabinkami ANGE
Quickdraw wyposażony w nowe karabinki ANGE S i ANGE L.
Te ultralekkie karabinki oferują optymalny stosunek wagi do wytrzymałości.
Pierścionki FINESSE Dyneema (doskonała trwałość).
Dostępny w 17cm.

-2 Przedmiot Przedmioty
Możesz zamówić, liczyć tydzień opóźnienia
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | Angel S wysoki i niski: 66 g / Angel L wysoki i niski: 78 g |
| Materiały | karabińczyki aluminiowe / pierścień Dyneema ze szwami poliamidowymi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | karabińczyk: CE EN 12275 typ B, UIAA |
| Siła głównej osi | ANIOŁ S: 20 kN / ANIOŁ L: 22 kN |
| Opór otwartego palca | ANIOŁ S: 9 kN / ANIOŁ L: 10 kN |
| Siła osi małej | ANIOŁ S: 7 kN / ANIOŁ L: 7 kN |
| Otwarcie | ANIOŁ S: 23 mm / ANIOŁ L: 26 mm |
| Pojemność | 21 mm |
| Długość paska | 17 cm |
| Siła paska | 22 kN |
Ekspresy ANGE FINESSE są wyposażone w nowe karabinki ANGE S i ANGE L. Technologia MonoFil Keylock Petzl i profil H zapewniają, że karabinki te są ultralekkie i mają optymalny stosunek wagi do wytrzymałości. Gwarantują również doskonałą trwałość, podobnie jak nowe pierścienie FINESSE w Dyneemie. Ekspresy ANGE FINESSE są wyposażone w STRING S, aby prawidłowo ustawić karabinek po stronie liny podczas wpinania, jednocześnie chroniąc taśmę przed przetarciem.
• Dostępne w dwóch wersjach, aby zaspokoić potrzeby każdego:
- szukaj lekkości: ekspres 17 cm z ANGE S na górze i na dole (M57D 17)
- szukaj ergonomii i łatwości obsługi: ekspres 17 cm z ANGE L na górze i na dole (M59D 17)
• Ultralekkie karabinki z drutu stalowego ANGE S i ANGE L:
- MonoFil Keylock firmy Petzl zapewnia płynniejsze otwieranie i zamykanie karabińczyka, oferując jednocześnie znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne karabińczyki drutowe,
- specyficzny profil karabinka, a także jego przekrój w kształcie litery H, pozwalają zoptymalizować rozmiar oraz stosunek wagi do wytrzymałości,
- nadruk na dolnej części karabińczyka jest umieszczony w taki sposób, aby unieruchomić STRING, co sprzyja prawidłowemu ułożeniu zawiesia ekspresowego w stosunku do karabińczyka.
• Pierścień FINESSE o szerokości 10 mm z Dyneemy zapewnia doskonały stosunek masy do wytrzymałości
•STRING S utrzymuje karabińczyk ekspresu po stronie liny w odpowiedniej pozycji i chroni taśmę przed przetarciem.