Vponka Angel L - široka različica (M59 G / M59 B)
Karabin s sistemom MonoFil Keylock
• Nova generacija zelo lahke vponke z žičnimi vrati
• Zelo gladko gibanje prstov
• Tehnologija MonoFil Keylock in H-profil za optimalno razmerje med trdnostjo in težo
• Pripenjanje in odpenjanje je olajšano zaradi oblike kljuna
Barve: modra ali temno siva

425 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 34 g |
| Materiali | aluminij |
| Reference | M59 B: modra / M59 G: temno siva |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12275 Tip B / UIAA |
| barve) | modra ali temno siva |
| Moč glavne osi | 22 kN |
| Odpornost na odprte prste | 10 kN |
| Majhna osna moč | 7 kN |
| Odpiranje | 26 mm |
| Sposobnost | 21 mm |
• Zelo lahek karabin
- tehta le 34 g
- idealno za osvetlitev pri plezanju po pečini
- primeren tudi za alpsko uporabo za tiste, ki želijo ohraniti dobro raven udobja in maksimalno odpornost, hkrati pa omejiti težo na strogo minimum
• Petzl Keylock monoline sistem
- zagotavlja bolj gladko odpiranje in zapiranje vponke, hkrati pa ponuja veliko daljšo življenjsko dobo kot tradicionalne žične vponke. Prstni navoj je bočno zaščiten v primeru trenja (ob kamenje...).
• Oblikovanje
- specifičen profil vponke in njegov prerez v obliki črke H omogočata optimizacijo velikosti in razmerja med težo in odpornostjo
- odtis na spodnjem delu vponke je nameščen tako, da imobilizira STRING, da bi pripomogla k pravilnemu pozicioniranju hitrovlečene zanke glede na karabin
- kontaktne površine z vrvjo, kot tudi sidro, so širše, da olajšajo prehod vrvi in u200bu200bzmanjšajo obrabo vponke
- kljun vponke ima odprtino, ki omogoča evakuacijo ledu, snega ali gramoza
- deflektor, povezan z obliko vponke, spodbuja pravilno pozicioniranje vponke vzdolž glavne osi
• Združljivo s Quickdraw Angel Finesse