Karabinek Djinn (M60A B / M60A S)
Solidny karabinek do wspinaczki skałkowej
• Disponible en version doigt droit et doigt courbe pour une meilleur adaptation
• Niezawodny i wytrzymały karabinek do np. wspinaczki skałkowej
• Profil w kształcie litery H dla większej lekkości
• System: blokada klawiatury (unika zaczepiania)

407 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 45 g |
| Materiały | aluminium |
| Bibliografia | M60A S: wersja z prostymi palcami / M60A B: wersja z zakrzywionymi palcami |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 Typ B / UIAA |
| Siła głównej osi | 23 kN |
| Opór otwartego palca | 9 kN |
| Siła osi małej | 8 kN |
| Otwarcie | M60A S: 24 mm /M60A B: 27 mm |
| Pojemność | 24 mm |
• Wysokowydajny karabinek idealny do wspinaczki skałkowej
- Sekcja w kształcie litery H dla lepszego stosunku wytrzymałości do lekkości
- duży otwór na palec ułatwiający obsługę
- szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny i zmniejszające zużycie karabinka
• Łatwy w użyciu dla skutecznych kotew
- wersja z bramką prostą: strefa chwytu poprawiająca chwyt podczas otwierania karabinka
- wersja z zakrzywionymi palcami: ułatwia wpinanie liny
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów
Parfait
Un classique des mousquetons à un tarif attrayant.
Simple et fiable
A l'image de la qualité des produits de la marque PETZL, ce mousqueton est une valeur sûre. A acheter à un prix intéressant auprès d'un revendeur sérieux comme MG Affaires. Emballage adéquat pour une livraison en bon état.