OŚ DJINN (M60AD 12 / M60AD 17)
Solidny ekspres do wspinaczki skałkowej
Niezawodny i wytrzymały ekspres do wspinaczki skałkowej.
Posiada zawiesie AXESS i dwa karabinki DJINN: karabinek z prostą bramką w górnej części i karabińczyk z zakrzywioną bramką w dolnej części.
Dostępny w rozmiarach 12 lub 17 cm.

34 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | M60AD 12: 107g / M60AD 17: 113g |
| Materiały | karabińczyk aluminiowy / taśma poliestrowa / guma STRING |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabińczyki) / CE EN 566, UIAA (quickdraw) |
| Siła głównej osi | Karabinek DJINN: 23 kN |
| Opór otwartego palca | Karabinek DJINN: 9 kN |
| Siła osi małej | Karabinek DJINN: 8 kN |
| Otwarcie | Palec prosty DJINN: 24 mm / Palec zakrzywiony DJINN: 27 mm |
| Pojemność | 24 mm |
| Długość paska | M53D 12: 12 cm /M53D 17: 17 cm |
| Siła paska | 22 kN |
Ekspres DJINN AXESS to niezawodne i solidne rozwiązanie do nauki wspinaczki skałkowej. Posiada pas AXESS oraz dwa karabinki DJINN: karabinek z prostą bramką w górnej części i karabinek z zakrzywioną bramką w dolnej części. Górny karabinek w połączeniu z systemem Keylock i specyficznym kształtem nosa ułatwia wpinanie i odpinanie kotwicy. Dolny karabinek wyposażony jest w taśmę ochronną STRING, która utrzymuje karabinek w odpowiedniej pozycji i ułatwia wpinanie liny.
• Ekspres DJINN AXESS zaprojektowany z myślą o dobrym początku we wspinaczce
• Karabinki DJINN:
- duży otwór na palec ułatwiający obsługę,
- przekrój w kształcie litery H dla lepszego stosunku wytrzymałości do lekkości,
- szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny i zmniejszające zużycie karabinka,
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów,
- Prawy palec DJINN (górna część ekspresu): ułatwia przycinanie i odpinanie,
- Zagięty palec DJINN (dolna część ekspresu): ułatwia wpinanie liny.
• Pasek AXESS:
- wytrzymała konstrukcja,
- dolny koniec wyposażony w STRING do trzymania karabinka w odpowiedniej pozycji i ochrony taśmy przed zużyciem,
• Dostępny w dwóch długościach: 12 lub 17 cm.
Parfait
Très bonne dégaine pour la falaise.
Expédition rapide. Que du bonheur
Achat.
Tres bon produit. Robuste et fiable. Bonne qualité.
DJINN AXESS
Dégaine robuste pour l'escalade en falaise