P030077
6-PAK QUICKDRAWS DJINN AXESS (M60AP 12)
Zestaw 6 wytrzymałych ekspresów do wspinaczki skałkowej
Niezawodny i wytrzymały ekspres do wspinaczki skałkowej.
Posiada zawiesie AXESS i dwa karabinki DJINN: karabinek z prostą bramką w górnej części i karabińczyk z zakrzywioną bramką w dolnej części.

33 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | Szybkie losowanie: 107 g Opakowanie: 642 g |
| Materiały | karabińczyk aluminiowy / taśma poliestrowa / guma STRING |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabińczyki) / CE EN 566, UIAA (quickdraw) |
| Siła głównej osi | Karabinek DJINN: 23 kN |
| Opór otwartego palca | Karabinek DJINN: 9 kN |
| Siła osi małej | Karabinek DJINN: 8 kN |
| Otwarcie | Palec prosty DJINN: 24 mm / Palec zakrzywiony DJINN: 27 mm |
| Pojemność | 24 mm |
| Długość paska | 12 cm |
| Siła paska | 22 kN |
Ekspres DJINN AXESS to niezawodne i solidne rozwiązanie do nauki wspinaczki skałkowej. Posiada pas AXESS oraz dwa karabinki DJINN: karabinek z prostą bramką w górnej części i karabinek z zakrzywioną bramką w dolnej części. Górny karabinek w połączeniu z systemem Keylock i specyficznym kształtem nosa ułatwia wpinanie i odpinanie kotwicy. Dolny karabinek wyposażony jest w taśmę ochronną STRING, która utrzymuje karabinek w odpowiedniej pozycji i ułatwia wpinanie liny.
• Ekspres DJINN AXESS zaprojektowany z myślą o dobrym początku we wspinaczce
• Karabinki DJINN:
- duży otwór na palec ułatwiający obsługę,
- przekrój w kształcie litery H dla lepszego stosunku wytrzymałości do lekkości,
- szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny i zmniejszające zużycie karabinka,
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów,
- Prawy palec DJINN (górna część ekspresu): ułatwia przycinanie i odpinanie,
- Zagięty palec DJINN (dolna część ekspresu): ułatwia wpinanie liny.
• Pasek AXESS:
- wytrzymała konstrukcja,
- dolny koniec wyposażony w STRING do trzymania karabinka w odpowiedniej pozycji i ochrony taśmy przed zużyciem,
• Dostępne w 12cm
Pack dégaine Djinn Axess 2018 Petzl
Le Top
Parfait
Prix moin élevé, reçu très rapidement. Parfait