Karabina Djinn (M60A B / M60A S)
Robustní karabina pro skalní lezení
• Disponible en version doigt droit et doigt courbe pour une meilleur adaptation
• Spolehlivá a robustní karabina například pro lezení po skalách
• Profil ve tvaru H pro větší lehkost
• Systém: Keylock (vyhne se zadrhnutí)

407 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 45 g |
| Materiály | hliník |
| Reference | M60A S: verze s rovným prstem / M60A B: verze se zahnutým prstem |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12275 Typ B / UIAA |
| Pevnost hlavní osy | 23 kN |
| Otevřený odpor prstů | 9 kN |
| Odpor vedlejší osy | 8 kN |
| Otevírací | M60A S: 24 mm /M60A B: 27 mm |
| Schopnost | 24 mm |
• Vysoce výkonná karabina ideální pro skalní lezení
- Část ve tvaru H pro lepší poměr pevnost/lehkost
- velký prstový otvor pro snadnou manipulaci
- širší kontaktní plochy pro usnadnění průchodu lana a snížení opotřebení karabiny
• Snadné použití pro efektivní kotvy
- Verze s rovnou bránou: úchopová zóna pro zlepšení úchopu při otevírání karabiny
- verze se zahnutými prsty: usnadňuje zastřižení lana
- systém zobáku a Keylock navržený tak, aby zabránil náhodnému zachycení karabiny během manévrů
Parfait
Un classique des mousquetons à un tarif attrayant.
Simple et fiable
A l'image de la qualité des produits de la marque PETZL, ce mousqueton est une valeur sûre. A acheter à un prix intéressant auprès d'un revendeur sérieux comme MG Affaires. Emballage adéquat pour une livraison en bon état.