Djinn vponka (M60A B / M60A S)
Robustna vponka za plezanje
• Disponible en version doigt droit et doigt courbe pour une meilleur adaptation
• Zanesljiva in robustna vponka za na primer plezanje
• Profil v obliki črke H za večjo lahkotnost
• Sistem: ključavnica (izogiba se zajezitvi)

407 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 45 g |
| Materiali | aluminij |
| Reference | M60A S: različica z ravnim prstom / M60A B: različica z ukrivljenim prstom |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12275 Tip B / UIAA |
| Moč glavne osi | 23 kN |
| Odpornost na odprte prste | 9 kN |
| Majhna osna moč | 8 kN |
| Odpiranje | M60A S: 24 mm /M60A B: 27 mm |
| Sposobnost | 24 mm |
• Visoko zmogljiva vponka, idealna za plezanje
- Odsek v obliki črke H za boljše razmerje med trdnostjo in lahkotnostjo
- velika odprtina za prste za enostavno rokovanje
- širše kontaktne površine za olajšanje prehoda vrvi in u200bu200bzmanjšanje obrabe vponke
• Enostaven za uporabo za učinkovita sidra
- Različica z ravnimi vrati: območje oprijema za izboljšanje oprijema pri odpiranju vponke
- različica z ukrivljenim prstom: olajša prirezovanje vrvi
- sistem kljuna in ključavnice, zasnovan tako, da prepreči, da bi se vponka med manevri nenamerno zataknila
Parfait
Un classique des mousquetons à un tarif attrayant.
Simple et fiable
A l'image de la qualité des produits de la marque PETZL, ce mousqueton est une valeur sûre. A acheter à un prix intéressant auprès d'un revendeur sérieux comme MG Affaires. Emballage adéquat pour une livraison en bon état.