carabiner Djinn (M60A B / M60A S)
Carbán láidir le haghaidh dreapadóireachta carraig
• Disponible en version doigt droit et doigt courbe pour une meilleur adaptation
• Carbán iontaofa agus láidir le haghaidh dreapadóireachta carraige m.sh
• Próifíl H-chruthach le haghaidh níos mó Gile
• Córas: Keylock (seachain snagging)

407 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 45 g |
| Ábhair | alúmanaim |
| Tagairtí | M60A S: leagan méar díreach / M60A B: leagan méar cuartha |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12275 Cineál B / UIAA |
| Neart ais mór | 23 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 9 kN |
| Neart mion-ais | 8 kN |
| Ag oscailt | M60A S: 24 mm /M60A B: 27 mm |
| Cumas | 24 mm |
• Carabiner ardfheidhmíochta atá oiriúnach le haghaidh dreapadóireachta carraige
- Cuid H-chruthach le haghaidh cóimheas níos fearr ó thaobh neart/éadroime
- oscailt mhéar mór le láimhseáil éasca
- dromchlaí teagmhála níos leithne chun gluaiseacht an rópa a éascú agus chun caitheamh ar an carabiner a laghdú
• Éasca le húsáid le haghaidh ancairí éifeachtacha
- leagan geata díreach: crios grip chun greim a fheabhsú nuair a bhíonn an carabiner á oscailt
- leagan méar cuartha: éascaíonn sé bearradh an rópa
- córas gob agus Keylock atá deartha chun an carabiner a chosc ó snagging de thaisme le linn ainlithe
Parfait
Un classique des mousquetons à un tarif attrayant.
Simple et fiable
A l'image de la qualité des produits de la marque PETZL, ce mousqueton est une valeur sûre. A acheter à un prix intéressant auprès d'un revendeur sérieux comme MG Affaires. Emballage adéquat pour une livraison en bon état.