G010143
Projekt Santiago de Compostela
Teleskopowe 3-segmentowe kije aluminiowe, wyposażone w system dokręcania Easy Lock (z zaworem).
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ultra Tech 7075 aluminium (wytrzymałe)
• System regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Antyperspirant w rękojeści z korka
• Oddychający wygodny pasek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)



154 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 277 g |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | korek |
| pasek na rękę | komfort (antyperspirant) |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10447 |

System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Uchwyt z korka:
Ergonomiczny kształt i wygodny materiał dobrze wchłaniający pot podczas użytkowania.

Komfortowy pasek:
Dzięki ergonomicznemu kształtowi (prawo/lewo), odprowadzającej wilgoć tkaninie wewnątrz, która zapobiega podrażnieniom i poceniu się dłoni oraz łatwej regulacji długości paska, wygodny pasek na nadgarstek zapewnia dobre podparcie dłoni i dobry chwyt na rączce.

Superbes bâtons
Facilement réglables, saisi de poignée très confortable en liège
BATONS RANDO COMPOSTELLE
BON PRODUIT
BATONS RANDO COMPOSTELLE
Produit conforme à mes souhaits. Envoi sans problème. Commande à renouveler sur ce site sans problème.
qualité et rapidité
Qu'elle rapidité: c'est tout juste si les bâtons ne sont pas arrivés avant la commande !!!
Ces bâtons m'ont accompagné depuis Le Puy jusqu'à Pampelune (Compostelle), et encore presque neufs.
Bâtons de qualité
Des bâtons au top, facilement réglables dont je me sers également pour soutenir ma tente SMD Lunar solo + livraison rapide :)
Bâtons Saint jacques de Compostelle
Délais de livraison au top, superbe produit qui correspond pleinement à mes attentes aussi bien au niveau esthétique que efficacité.
Excellent ba
Légers et joliement décorés ces bâtons de marche sont parfaits pour la randonnée. Fabriqués près de Grenoble et disponibles à un prix intéressant chez mgaffaires, il s’agit d’un bon investissement.
Très bien
Bâtons conformes à mes attentes et vendeurs sérieux. Merci.
Toujours aussi satisfait
Voila déjà trois fois que j'offre des bâtons Guidetti de cette gamme car je l'ai éprouvé sur des centaines de km. Sans doute le meilleur compromis fiabilité/prix
En plus service toujours au top !
Commercant efficace et materiel de qualite
Un commerçant efficace dispo qui vend de bons produits et qui respecte les délais de livraison .. Que demander de plus !
baton de marche st jacques
conformes a mes attente , en espérant qu'ils puissent me porter jusqu'à Compostelle