G010143
Ontwerp Santiago de Compostella
Telescopische 3-delige aluminium stokken, voorzien van het Easy Lock spansysteem (met ventiel).
• 3-delige telescopische wapenstok
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Easy Lock verstelsysteem (betrouwbaar en duurzaam)
• Anti-transpirant kurken handvat
• Ademende comfortband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)



154 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 7075 aluminium |
| Gewicht | 277 g |
| Snee | verstelbaar 63-135cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Eenvoudig vergrendelen |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | kurk |
| polsbandje | comfort (anti-transpirant) |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10447 |

Het Easy Lock verstelsysteem:
Het Easy Lock Guidetti verstelsysteem Garandeert een eenvoudige en effectieve blokkering van de hoogte van de paal dankzij het externe spansysteem.

Het handvat van kurk:
Een ergonomische vorm en een comfortabel materiaal met een goede absorptie van transpiratie tijdens gebruik.

De comfortband:
Met een ergonomische vorm (rechts/links), vochtafvoerende stof aan de binnenkant om handirritatie en zweten te voorkomen, en eenvoudige aanpassing van de lengte van de riem, bevordert de comfortabele polsband een goede handondersteuning en een goede grip op het handvat.

Superbes bâtons
Facilement réglables, saisi de poignée très confortable en liège
BATONS RANDO COMPOSTELLE
BON PRODUIT
BATONS RANDO COMPOSTELLE
Produit conforme à mes souhaits. Envoi sans problème. Commande à renouveler sur ce site sans problème.
qualité et rapidité
Qu'elle rapidité: c'est tout juste si les bâtons ne sont pas arrivés avant la commande !!!
Ces bâtons m'ont accompagné depuis Le Puy jusqu'à Pampelune (Compostelle), et encore presque neufs.
Bâtons de qualité
Des bâtons au top, facilement réglables dont je me sers également pour soutenir ma tente SMD Lunar solo + livraison rapide :)
Bâtons Saint jacques de Compostelle
Délais de livraison au top, superbe produit qui correspond pleinement à mes attentes aussi bien au niveau esthétique que efficacité.
Excellent ba
Légers et joliement décorés ces bâtons de marche sont parfaits pour la randonnée. Fabriqués près de Grenoble et disponibles à un prix intéressant chez mgaffaires, il s’agit d’un bon investissement.
Très bien
Bâtons conformes à mes attentes et vendeurs sérieux. Merci.
Toujours aussi satisfait
Voila déjà trois fois que j'offre des bâtons Guidetti de cette gamme car je l'ai éprouvé sur des centaines de km. Sans doute le meilleur compromis fiabilité/prix
En plus service toujours au top !
Commercant efficace et materiel de qualite
Un commerçant efficace dispo qui vend de bons produits et qui respecte les délais de livraison .. Que demander de plus !
baton de marche st jacques
conformes a mes attente , en espérant qu'ils puissent me porter jusqu'à Compostelle