G010143
Disseny Santiago de Compostel·la
Pals telescòpics d'alumini de 3 seccions, equipats amb el sistema de tensió Easy Lock (amb vàlvula).
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Ultra Tech 7075 d'alumini (resistent)
• Sistema d'ajust Easy Lock (fiable i durador)
• Mànec de suro antitranspirant
• Corretja de confort transpirable
• Punta cònica amb punta de tungstè per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims (60 mm) i discos amples (90 mm) per a la pols d'hivern
Pal fet a França a Grenoble.
Garantia de per vida.
Es ven el parell amb 2 parells de volanderes (un estiu de 60 mm, un hivern de 90 mm)



154 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 277 g |
| Tallar | ajustable 63-135 cm (màxim) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Bloqueig fàcil |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | suro |
| corretja de mà | confort (antitranspirant) |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R10447 |

El sistema d'ajust Easy Lock:
El sistema d'ajust Easy Lock Guidetti garanteix un bloqueig senzill i efectiu de l'alçada del pal gràcies al seu sistema de tensió exterior.

El mànec de suro:
Una forma ergonòmica i un material còmode amb bona absorció de la transpiració durant l'ús.

La corretja de confort:
Amb una forma ergonòmica (dreta/esquerra), teixit absorbent a l'interior per evitar la irritació de les mans i la sudoració, i un fàcil ajust de la longitud de la corretja, la corretja de canellera còmoda afavoreix un bon suport de la mà i una bona adherència al mànec.

Superbes bâtons
Facilement réglables, saisi de poignée très confortable en liège
BATONS RANDO COMPOSTELLE
BON PRODUIT
BATONS RANDO COMPOSTELLE
Produit conforme à mes souhaits. Envoi sans problème. Commande à renouveler sur ce site sans problème.
qualité et rapidité
Qu'elle rapidité: c'est tout juste si les bâtons ne sont pas arrivés avant la commande !!!
Ces bâtons m'ont accompagné depuis Le Puy jusqu'à Pampelune (Compostelle), et encore presque neufs.
Bâtons de qualité
Des bâtons au top, facilement réglables dont je me sers également pour soutenir ma tente SMD Lunar solo + livraison rapide :)
Bâtons Saint jacques de Compostelle
Délais de livraison au top, superbe produit qui correspond pleinement à mes attentes aussi bien au niveau esthétique que efficacité.
Excellent ba
Légers et joliement décorés ces bâtons de marche sont parfaits pour la randonnée. Fabriqués près de Grenoble et disponibles à un prix intéressant chez mgaffaires, il s’agit d’un bon investissement.
Très bien
Bâtons conformes à mes attentes et vendeurs sérieux. Merci.
Toujours aussi satisfait
Voila déjà trois fois que j'offre des bâtons Guidetti de cette gamme car je l'ai éprouvé sur des centaines de km. Sans doute le meilleur compromis fiabilité/prix
En plus service toujours au top !
Commercant efficace et materiel de qualite
Un commerçant efficace dispo qui vend de bons produits et qui respecte les délais de livraison .. Que demander de plus !
baton de marche st jacques
conformes a mes attente , en espérant qu'ils puissent me porter jusqu'à Compostelle