G010143
Σχεδιασμός Santiago de Compostela
Τηλεσκοπικοί πόλοι αλουμινίου 3 τμημάτων, εξοπλισμένοι με το σύστημα σύσφιξης Easy Lock (με βαλβίδα).
• Τηλεσκοπική σκυτάλη 3 τμημάτων
• Ultra Tech 7075 αλουμίνιο (στιβαρό)
• Σύστημα ρύθμισης Easy Lock (αξιόπιστο και ανθεκτικό)
• Αντιιδρωτική λαβή από φελλό
• Αναπνεύσιμος ιμάντας άνεσης
• Κωνική μύτη με μύτη βολφραμίου για πολύ καλό κράτημα
• Λεπτά (60 χλστ.) μπουκέτα πεζοπορίας και φαρδιά (90 χλστ.) τσαντάκια για χειμερινή πούδρα
Ραβδί κατασκευασμένο στη Γαλλία στη Γκρενόμπλ.
Εγγύηση εφ 'όρου ζωής.
Πούλησε το ζευγάρι με 2 ζεύγη ροδέλες (ένα καλοκαίρι 60 mm, ένα χειμώνα 90 mm)



154 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Υλικό | 7075 αλουμίνιο |
| Βάρος | 277 g |
| Τομή | ρυθμιζόμενο 63-135cm (μέγιστο) |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | Εύκολο κλείδωμα |
| Διάμετρος κλώνου | 16 / 14 / 12 |
| Λαβή | φελλός |
| λουρί για το χέρι | άνεση (αντιιδρωτικό) |
| Σημείο | κωνικό με μύτη βολφραμίου |
| Φελλός | καουτσούκ |
| Ροδέλα | 60 mm για πεζοπορία και 90 mm για χειμώνα |
| Αναφορά κατασκευαστή | R10447 |

Το σύστημα ρύθμισης Easy Lock:
Το σύστημα ρύθμισης Easy Lock Guidetti Εγγυάται ένα απλό και αποτελεσματικό μπλοκάρισμα του ύψους του στύλου χάρη στο εξωτερικό του σύστημα σύσφιξης.

Η λαβή από φελλό:
Εργονομικό σχήμα και άνετο υλικό με καλή απορρόφηση της εφίδρωσης κατά τη χρήση.

Ο ιμάντας άνεσης:
Με εργονομικό σχήμα (δεξιά/αριστερά), ύφασμα που διοχετεύεται στο εσωτερικό για να αποτρέπει τον ερεθισμό και την εφίδρωση των χεριών και την εύκολη ρύθμιση του μήκους του ιμάντα, ο άνετος ιμάντας καρπού προάγει την καλή στήριξη των χεριών και το καλό κράτημα στη λαβή.

Superbes bâtons
Facilement réglables, saisi de poignée très confortable en liège
BATONS RANDO COMPOSTELLE
BON PRODUIT
BATONS RANDO COMPOSTELLE
Produit conforme à mes souhaits. Envoi sans problème. Commande à renouveler sur ce site sans problème.
qualité et rapidité
Qu'elle rapidité: c'est tout juste si les bâtons ne sont pas arrivés avant la commande !!!
Ces bâtons m'ont accompagné depuis Le Puy jusqu'à Pampelune (Compostelle), et encore presque neufs.
Bâtons de qualité
Des bâtons au top, facilement réglables dont je me sers également pour soutenir ma tente SMD Lunar solo + livraison rapide :)
Bâtons Saint jacques de Compostelle
Délais de livraison au top, superbe produit qui correspond pleinement à mes attentes aussi bien au niveau esthétique que efficacité.
Excellent ba
Légers et joliement décorés ces bâtons de marche sont parfaits pour la randonnée. Fabriqués près de Grenoble et disponibles à un prix intéressant chez mgaffaires, il s’agit d’un bon investissement.
Très bien
Bâtons conformes à mes attentes et vendeurs sérieux. Merci.
Toujours aussi satisfait
Voila déjà trois fois que j'offre des bâtons Guidetti de cette gamme car je l'ai éprouvé sur des centaines de km. Sans doute le meilleur compromis fiabilité/prix
En plus service toujours au top !
Commercant efficace et materiel de qualite
Un commerçant efficace dispo qui vend de bons produits et qui respecte les délais de livraison .. Que demander de plus !
baton de marche st jacques
conformes a mes attente , en espérant qu'ils puissent me porter jusqu'à Compostelle