G010216
Guidetti Masyw Centralny Kijki Wędrówki
Kijki całoroczne (lato/zima) o bardzo atrakcyjnym designie „Massif Central”.
Kijki przeznaczone do wędrówek na krótkich lub długich dystansach, wędrówek na rakietach śnieżnych...
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ultra Tech 7075 aluminium (wytrzymałe)
• System mocowania Easy Lock (z klapką), szybki i bezpieczny
• Antyperspirant w rękojeści z korka
• Oddychający wygodny pasek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z wtyczkami i 2 parami podkładek (jedna letnia, jedna zimowa)



191 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | 7075 aluminium |
| Waga | 268g na kij |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada (zawór) |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | oddychający korek |
| pasek na rękę | komfort (antyperspirant) |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10487 |

System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Uchwyt z korka:
Ergonomiczny kształt i wygodny materiał dobrze wchłaniający pot podczas użytkowania.

Komfortowy pasek:
Dzięki ergonomicznemu kształtowi (prawo/lewo), odprowadzającej wilgoć tkaninie wewnątrz, która zapobiega podrażnieniom i poceniu się dłoni oraz łatwej regulacji długości paska, wygodny pasek na nadgarstek zapewnia dobre podparcie dłoni i dobry chwyt na rączce.

Les dragonnes magiques
J'achète pour la 2ème fois ce modèle de chez Guidetti, car je ne saurais plus me passer de leurs dragonnes très confortable et surtout permettant d'économiser de l'énergie dans le maniement des bâtons grâce à la poussée qu'on peut en tirer.
1 étoile en moins car si j'en rachète, c'est qu'ils ont une faiblesse : les vis du serrage Easy lock sont en plastique et donc cassent à la longue.
Bâtons Guidetti
Bonjour,
Après usage je peux vous dire qu'ils font bien le travail. Résistent bien à la poussée en montée, réglage facile grâce aux graduations, dragonnes efficaces
Expédition très rapide, produit bien emballé.