G010216
Guidetti Massif Central turistické hole
Celoroční vycházkové hole (léto/zima) s velmi atraktivním designem "Massif Central".
Hůlky určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích...
• 3-sekční teleskopický obušek
• Ultra Tech 7075 hliník (robustní)
• Upínací systém Easy Lock (s klapkou), rychlý a bezpečný
• Antiperspirační korková rukojeť
• Pohodlný prodyšný popruh
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se zástrčkami a 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní)



191 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 268 g na tyčinku |
| Střih | nastavitelné 63-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Easy Lock (klapet) |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | prodyšný korek |
| řemínek na ruku | pohodlí (antiperspirant) |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10487 |

Systém nastavení Easy Lock:
Nastavovací systém Easy Lock Guidetti Zaručuje jednoduché a efektivní blokování výšky hole díky systému vnějšího utahování.

Korková rukojeť:
Ergonomický tvar a příjemný materiál s dobrou absorpcí potu při používání.

Pohodlný popruh:
Díky ergonomickému tvaru (vpravo/vlevo), sací tkanině uvnitř, která zabraňuje podráždění rukou a pocení, a snadnému nastavení délky popruhu, pohodlný popruh na zápěstí podporuje dobrou oporu ruky a dobré uchopení rukojeti.

Les dragonnes magiques
J'achète pour la 2ème fois ce modèle de chez Guidetti, car je ne saurais plus me passer de leurs dragonnes très confortable et surtout permettant d'économiser de l'énergie dans le maniement des bâtons grâce à la poussée qu'on peut en tirer.
1 étoile en moins car si j'en rachète, c'est qu'ils ont une faiblesse : les vis du serrage Easy lock sont en plastique et donc cassent à la longue.
Bâtons Guidetti
Bonjour,
Après usage je peux vous dire qu'ils font bien le travail. Résistent bien à la poussée en montée, réglage facile grâce aux graduations, dragonnes efficaces
Expédition très rapide, produit bien emballé.