B010379
Kijki trekkingowe Damskie kijki trekkingowe Alpine Carbon Cork Black Diamond
SERIA ALPINE — NOWY MODEL (ustawienie lite FlickLock Pro)
Całoroczne (lato/zima) kije wykonane w 100% z włókna węglowego dla turystów poszukujących bardzo lekkich kijków z najwyższej półki.
Zaprojektowana specjalnie dla kobiet, damska Alpine Carbon Cork to lekka i poręczna tyczka z naturalnym korkowym uchwytem i nową wersją systemu regulacji rozmiaru FlickLock® Pro.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Skład w 100% z włókna węglowego
• Podwójny system regulacji FlickLock Pro o wysokiej wytrzymałości
• Aluminiowa konstrukcja FlickLock Pro, lżejsza i łatwiejsza w obsłudze
• Uchwyt z naturalnego korka z pokrętłem o podwójnej gęstości
• Pasek na nadgarstek z nubuku 360 stopni (odprowadzający wilgoć i oddychający)
• Przedłużone przedłużenie z antypoślizgowej pianki EVA pod uchwytem
• Wskazówki Flex Tech dotyczące używania końcówek z węglika lub gumy
• Cienkie krążki trekkingowe i kompatybilne z krążkami Powder 100 mm do zimowego puchu (dostępne jako opcja)
Regulowana wysokość: 60-125 cm
Sprzedałem parę.

196 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgla |
| Waga | 478g (para) |
| Ciąć | regulowany: 60-125 cm |
| Długość po złożeniu | 60 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Nowy projekt FlickLock® Pro |
| Uchwyt | korek z przedłużoną przedłużką z lekkiej i przyczepnej pianki EVA |
| pasek na rękę | Nubuk 360 stopni, odprowadzający wilgoć i oddychający |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | Trekking slim (na lato) i kompatybilny z Powder (szeroki do wyciągów na śniegu) |
| Numer referencyjny producenta | BD112515 |
Kijki damskie Alpine Carbon Cork Black Diamond to wysokiej klasy trzyczęściowe kije teleskopowe.
Dzięki składowi 100% węgla są lekkie i pochłaniają wibracje.
W tej nowej wersji poprawiono konstrukcję systemu regulacji wysokości drążków. Lżejszy, łatwiejszy w użyciu.
Podwójny system FlickLock Pro (clamshell) zapewnia dużą swobodę w dostosowaniu rozmiaru kija do profilu terenu. FlickLock Pro ze stali nierdzewnej jest bardzo wytrzymały i bezpieczny, jest to jeden z najpotężniejszych systemów regulacji z optymalną siłą blokowania.
Kije te mają dwa rodzaje szczytówek, karbidowe i gumowe, które można dostosować do charakteru trasy.
Wyposażony w wygodne korkowe uchwyty, wyściełane i regulowane paski oraz antypoślizgowe przedłużenia z pianki EVA, które zapobiegają poślizgowi na zboczach, Alpine Carbon Cork spodoba się turystom na długie, kilkudniowe wędrówki!
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości

Bâtons de trekking femme
Très beau et très bon matériel, livré rapidement et facilement ! Ma compagne en est ravie !
Parfait
Un service efficace et rapide et un accueil des plus sympathiques. Je recommande leur professionnalisme.