B010379
Trekkingstokken Dames Alpine Carbon Cork Trekkingstokken Black Diamond
ALPINE-SERIE - NIEUW MODEL (lite FlickLock Pro-instelling)
All-season (zomer/winter) stokken van 100% koolstofvezel voor wandelaars die op zoek zijn naar zeer lichte stokken van topkwaliteit.
De Alpine Carbon Cork voor dames is speciaal ontworpen voor vrouwen en is een lichte en handzame paal met een natuurlijke kurken grip en de nieuwe versie van het FlickLock® Pro-maataanpassingssysteem.
• 3-delige telescopische wapenstok
• Samenstelling in 100% koolstofvezel
• Zeer sterk dubbel FlickLock Pro-verstelsysteem
• Aluminium constructie van de FlickLock Pro, lichter en gebruiksvriendelijker
• Handvat van natuurkurk met knop met dubbele dichtheid
• 360 graden Nubuck polsband (vochtafvoerend en ademend)
• Verlengde antislip EVA-schuimverlenging onder het handvat
• Flex Tech-tips voor het gebruik van hardmetalen of rubberen tips
• Think Trekking pucks en compatibel met Powder 100 mm pucks voor winterpoeder (verkrijgbaar als optie)
Verstelbare hoogte: 60-125 cm
Heb het paar verkocht.

196 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% koolstof |
| Gewicht | 478g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 60-125cm |
| Opgevouwen lengte | 60 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock® Pro nieuw ontwerp |
| Omgaan met | kurk met verlengde verlenging in licht en gripvast EVA-schuim |
| polsbandje | 360 graden nubuck, vochtafvoerend en ademend |
| Punt | Verwisselbare hardmetalen tech-tip en rubberen tech-tip |
| Wasmachine | Trekking slim (voor de zomer) en compatibel met poeder (breed voor lift in de sneeuw) |
| Referentie fabrikant: | BD112515 |
De Women's Alpine Carbon Cork Black Diamond-stokken zijn hoogwaardige 3-delige telescopische stokken.
Met een 100% koolstofsamenstelling zijn ze licht en absorberen ze trillingen.
Voor deze nieuwe versie is het ontwerp van het stokhoogteverstellingssysteem verbeterd. Lichter, het is ook gemakkelijker te gebruiken.
Het dubbele FlickLock Pro-systeem (clamshell) biedt veel speelruimte bij het aanpassen van de maat van de stick aan het profiel van het terrein. De roestvrijstalen FlickLock Pro is zeer robuust en veilig, het is een van de krachtigste verstelsystemen met optimale sluitkracht.
Deze stokken hebben twee soorten tips, carbide en rubber, die kunnen worden aangepast aan de aard van de paden.
Uitgerust met comfortabele kurken handgrepen, gevoerde en verstelbare banden en antislip EVA-schuimverlengingen om uitglijden op hellingen te voorkomen, zal de Alpine Carbon Cork wandelaars aanspreken voor lange tochten van meerdere dagen!
Het verstelsysteem "FlickLock® Pro":
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
Gebaseerd op de FlickLock®, brengt de FlickLock® Pro een revolutie teweeg in het ontwerp van het verstelsysteem.
Met behoud van de voordelen van FlickLock, biedt de FlickLock Pro een ruimtebesparend roestvrijstalen ontwerp dat de kwaliteit, het gevoel en de sterkte van de vergrendeling drastisch verbetert.
De highlights van het FlickLock® Pro verstelsysteem zijn:
• Een ruimtebesparend ontwerp
• Een ontwerp met twee assen voor meer hefboomwerking en vergrendeling
• Een hoogwaardige roestvrijstalen constructie ontworpen om lang mee te gaan

Bâtons de trekking femme
Très beau et très bon matériel, livré rapidement et facilement ! Ma compagne en est ravie !
Parfait
Un service efficace et rapide et un accueil des plus sympathiques. Je recommande leur professionnalisme.