B010379
Polannaigh Trekking Carbón Alpach na mBan Corcaigh Cuaillí Trekking Black Diamond
SRAITH ALPÍN - SAMHAIL NUA (socrú lite FlickLock Pro)
Cuaillí snáithíní carbóin 100% uile-séasúr (samhradh / geimhreadh) le haghaidh hikers atá ag lorg cuaillí barr-an-réimse an-éadrom.
Deartha go sonrach do mhná, is cuaille éadrom agus soláimhsithe é Carbóin Alpach na mBan le greim corc nádúrtha agus an leagan nua de chóras coigeartaithe méide FlickLock® Pro.
• bata teileascópach 3-alt
• Comhdhéanamh i snáithín carbóin 100%.
• Córas coigeartaithe dé-ard-neart FlickLock Pro
• Tógáil alúmanam an FlickLock Pro, níos éadroime agus níos éasca le húsáid
• Láimhseáil corc nádúrtha le cnapán dé-dlúis
• Strap caol Nubuck 360 céim (cuimilt taise agus breathable)
• Síneadh cúr EVA neamh-duillín leathnaithe faoin láimhseáil
• Leideanna Flex Tech maidir le leideanna carbide nó rubair a úsáid
• Mucóga Trekking Thin agus comhoiriúnach le pucks Púdar 100 mm le haghaidh púdar geimhridh (ar fáil mar rogha)
Airde inchoigeartaithe: 60-125cm
Dhíol an péire.

196 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% carbóin |
| Meáchan | 478g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 60-125cm |
| Fad fillte | 60 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | Dearadh nua FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | corc le síneadh leathnaithe i cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | Nubuck 360 céim, taise-wicking agus breathable |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Trekking caol (don samhradh) agus Púdar comhoiriúnach (leathan le haghaidh ardaitheoir sa sneachta) |
| Tagairt monaróir | BD112515 |
Is cuaillí teileascópacha ard-deireadh 3 chuid iad na cuaillí Alpacha Carbóin Chorcaí Dubh Diamond na mBan.
Le comhdhéanamh carbóin 100%, tá siad solas agus ionsú vibrations.
Don leagan nua seo, feabhsaíodh dearadh an chórais um choigeartú airde bata. Níos éadroime, tá sé níos éasca le húsáid freisin.
Tugann an córas dúbailte FlickLock Pro (clamshell) domhanleithead mór maidir le méid an bhata a choigeartú de réir phróifíl an tír-raon. Tá an cruach dhosmálta FlickLock Pro an-láidir agus slán, tá sé ar cheann de na córais coigeartaithe is cumhachtaí leis an bhfórsa glasála is fearr.
Tá dhá chineál leideanna ag na cuaillí seo, chomhdhúile agus rubair, a oiriúnú de réir nádúr na rianta.
Feistithe le láimhseálacha corc compordach, strapaí padded agus inchoigeartaithe, agus síntí cúr EVA neamh-duillín chun sleamhnú ar na fánaí a chosc, beidh an Corc Carbóin Alpach achomharcach do hikers le haghaidh turais fhada a mhairfidh roinnt laethanta!
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil

Bâtons de trekking femme
Très beau et très bon matériel, livré rapidement et facilement ! Ma compagne en est ravie !
Parfait
Un service efficace et rapide et un accueil des plus sympathiques. Je recommande leur professionnalisme.