Pursuit FLZ Black Diamond opvouwbare wandel-/trailstokken
TREKKINGSTOELEN UIT DE PURSUIT-SERIE
Black Diamond staat al tientallen jaren bekend om zijn knowhow op het gebied van wandelstokken en biedt met de Pursuit FLZ-stokken een model bij uitstek, ultracomfortabel, robuust en praktisch (dragen en compact opbergen).
De Pursuit FLZ-stokken zijn verkrijgbaar in twee maten met verstelbare stokken tot 125 cm of 140 cm en met twee gripmaten.
Ergonomische handgreep en knop verbeteren het comfort en verminderen handvermoeidheid.
• Heavy-duty 4-seizoenen, snel inzetbare stokken
• Z-Pole vouwtechnologie
• Heavy duty 7000 aluminium 3-laags stokken
• 2 handgrepen voor kleine en grote handen
• Ultracompact voor transport
• Ergonomische "Push Button Lock"-knop voor gemakkelijk vouwen
• Comfortabel, zweetafvoerend handvat van natuurlijk kurk
• Uitbreiding onder de handgreep in antislip Bloom-schuim op algenbasis
• Vervangbare Solution 2.0 polsbanden gemaakt van gerecyclede vezels
• Eenvoudige, snelle en soft-touch FlickLock+ stickmaataanpassingssystemen
• Flex-spikes voor 4 seizoenen met mogelijkheid om trekking- of winterpucks te monteren (breed)
• Verwisselbare Tech hardmetalen en rubberen punten
• 38 mm dunne trekkingringen
• Poedersneeuw pucks 100 mm voor winterse poedersneeuw
• 1,5 mm (1/4") zeskantbit in de streng om het verstelsysteem in geval van nood strakker te maken
Verkrijgbaar in 2 maten:
110-125 cm - greep in maat S/M [greeplengte/diameter: 102 mm/32 mm]
125-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Black-Foam Green / Black-Octane
Verkocht het paar![]()
![]()

1996 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7000 |
| Gewicht | 496g [maat 110-125cm] / 520g [maat 125-140cm] |
| Snee | verstelbaar: 110-125cm / 125-140cm |
| Opgevouwen lengte | 36,8 cm [hoogte 110-125 cm] / 42,6 cm [hoogte 125-140 cm] |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock+ |
| Omgaan met | natuurkurk, ademend met Bloom-schuimextensie |
| polsbandje | Oplossing 2.0 |
| Punt | Verwisselbare Tech tips (carbide en rubber) |
| Wasmachine | 38 mm dunne Trekking-pucks en 100 mm brede Powder-pucks voor de winter |
| Referentie fabrikant: | BD110067 |
Het kurken handvat van de Pursuit Series Black Diamond hengels:
Het verlengstuk "Grip Bloom" onder het handvat:
De BLOOM Grip is ontworpen met een milieuvriendelijk materiaal gemaakt van zeewier.
De handgreep biedt meerdere grijpmogelijkheden om doorgangen op steile hellingen te vergemakkelijken.
Het Z-Pole Rapid Deployment-systeem:
De technologie voor het inzetten van kegels is geïnspireerd op de knowhow van Black Diamond op het gebied van lawinesondes en is een essentieel onderdeel van de robuustheid, stabiliteit en snelheid van inzet van Z-Pole-stokken.
Pak gewoon het handvat en het bovenste uiteinde van de paal vast en trek ze vervolgens elk in een tegenovergestelde richting. De stick klikt op zijn plaats en vergrendelt.
Elke Rapid Deployment Cone wordt gebruikt om één streng van de stick te geleiden en te positioneren en vervolgens om de kruising vast te zetten wanneer de stick is vergrendeld.
Zachte beschermende eindkappen bedekken de centrale Kevlar-kabel van de paal in opgevouwen toestand.
Het Z-Pole Rapid Deployment System heeft drie unieke elementen:
• Een onzichtbaar intern snoer/kabel
• Een eenvoudige ergonomische drukknop om de streng te vouwen
• Snelle kegelimplementatie in één stap

Technische tip met WaveLock-systeem:
Gebruik de tips van wolfraamcarbide of de rubberen rubberen tips, afhankelijk van de aard van het terrein.
- De Tech hardmetalen punten bieden een zeer goede grip op trails of op ijs
Technische rubberen spikes beperken het geluid, markeren of beschadigen paden niet en bieden geweldige grip
