Tóir FLZ Dubh Diamond Hiking Infhillte / Cuaillí Rian
SRAITH TÓIREACHTA CUILÍ FALTRAÍOCHTA
Aitheanta as a chuid fios gnó i gcuaillí siúil ar feadh na mblianta, cuireann Black Diamond leis na cuaillí Pursuit FLZ, samhail de rogha, ultra-chompordach, láidir agus praiticiúil (iompar agus stóráil dhlúth).
Ar fáil i dhá mhéid le cuaillí inchoigeartaithe suas le 125cm nó 140cm agus le dhá mhéid grip, tá na cuaillí Tóir FLZ gné grip corc nádúrtha le síneadh greim cúr feamainne.
Feabhsaíonn láimhseáil agus cnag eirgeanamaíochta compord agus laghdaítear tuirse láimhe.
• Cuaillí tromshaothair 4-séasúr, mear-imscaradh
• Teicneolaíocht fillte Z-Pole
• Dleacht throm 7000 cuaillí 3-chiseal alúmanaim
• 2 láimhseáil méideanna do lámha beag agus mór
• Ultra-dhlúth le haghaidh iompair
• Cnaipe eirgeanamaíochta "Push Button Lock" le haghaidh fillte éasca
• Láimhseáil corc nádúrtha compordach, allais-wicking
• Síneadh faoi na grip i foam neamh-duillín Bloom algaí-bhunaithe
• Réiteach In-athsholáthair 2.0 strapaí caol na láimhe déanta as snáithíní athchúrsáilte
• Córais coigeartaithe méid bata FlickLock+ simplí, tapa agus bog-dteagmháil
• Spící Flex 4-séasúr le rogha chun trekking nó pucks geimhridh a fheistiú (leathan)
• Idirmhalartaithe Tech chomhdhúile agus leideanna Rubair
• Niteoirí Trekking Thin 38mm
• Pucks sneachta púdar 100 mm le haghaidh sneachta púdar gheimhridh
• Giotán heicsidheachúlach 1.5 mm (1/4") sa snáithe chun an córas coigeartaithe a dhéanamh níos doichte i gcás éigeandála
Ar fáil i 2 mhéid:
110-125 cm - greim ar mhéid S/M [fad greim/trastomhas: 102 mm/32 mm]
125-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Black-Foam Green / Black-Octane
Dhíol an péire![]()
![]()

1996 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanam 7000 |
| Meáchan | 496g [méid 110-125cm] / 520g [méid 125-140cm] |
| Gearr | inchoigeartaithe: 110-125cm / 125-140cm |
| Fad fillte | 36.8cm [airde 110-125cm] / 42.6cm [airde 125-140cm] |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock+ |
| Láimhseáil | corc nádúrtha, breathable le síneadh cúr Bloom |
| strap láimhe | Réiteach 2.0 |
| Pointe | Leideanna teicneolaíochta idirmhalartaithe (carbide agus rubair) |
| Washer | Laigíní Trekking tanaí 38 mm agus laonna Púdar 100 mm ar leithead don gheimhreadh |
| Tagairt monaróir | BD110067 |
An greim corc ar chuaillí na Sraithe Tóir ar Black Diamond:
An síneadh "Grip Bloom" faoin láimhseáil:
Tá an BLOOM Grip deartha le hábhar éicea-chairdiúil déanta as feamainn.
Cuireann an greim seo féidearthachtaí iomadúla ar fáil chun pasáistí ar fhánaí géara a éascú.
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Brúigh cnaipe simplí eirgeanamaíochta chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

Leid theicniúil le córas WaveLock:
Bain úsáid as na leideanna Tungstain Carbide nó na leideanna Rubber Rubber ag brath ar nádúr an tír-raon.
- Tugann na leideanna cairbíde Tech greim an-mhaith ar chosáin nó ar oighear
- Cuireann spící rubair teicneolaíochta teorainn le torann, ní mharcálfaidh siad ná ní dhéanfaidh siad dochar do chonairí agus soláthraíonn siad greim iontach
