Pursuit Black Diamond trekkingstokken
TREKKINGSTOELEN UIT DE PURSUIT-SERIE
Pursuit Black Diamond stokken bieden een hoog niveau van comfort en functies die elke serieuze wandelaar wil:
Een natuurlijk kurken handvat met een gripverlenging, een eenvoudig en betrouwbaar stokhoogteverstelsysteem, zomer- en winterpucks en verwisselbare punten!
De ergonomische handgreep en pommel zijn ontworpen om het comfort te verbeteren en handvermoeidheid te verminderen.
• Heavy duty 4 seizoenen stokken
• Stevige 3-delige telescopische stokken van 7000 aluminium
• 2 handgrepen voor kleine en grote handen
• Comfortabel, zweetafvoerend handvat van natuurkurk
• Uitbreiding onder de handgreep in antislip Bloom-schuim op algenbasis
• Vervangbare Solution 2.0 polsbanden gemaakt van gerecyclede vezels
• Eenvoudige, snelle en soft-touch FlickLock+ stickmaataanpassingssystemen
• Flex-spikes voor 4 seizoenen met mogelijkheid om trekking- of winterpucks te monteren (breed)
• Verwisselbare Tech hardmetalen en rubberen punten
• 38 mm dunne trekkingringen
• Poedersneeuw pucks 100 mm voor winterse poedersneeuw
• 1,5 mm (1/4") zeskantbit in de streng om het verstelsysteem in geval van nood strakker te maken
Verkrijgbaar in 2 maten:
100-125 cm - greep in maat S/M [greeplengte/diameter: 102 mm/32 mm]
100-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Charcoal-Foam Green / Charcoal-Octane
Verkocht het paar

1999 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7000 |
| Gewicht | 464g [maat 100-125cm] / 500g [maat 100-140cm] |
| Snee | verstelbaar: 100-125cm / 100-140cm |
| Opgevouwen lengte | 57,8 cm [hoogte 100-125 cm] / 63 cm [hoogte 100-140 cm] |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock+ |
| Omgaan met | natuurkurk, ademend met Bloom-schuimextensie |
| polsbandje | Oplossing 2.0 |
| Punt | Verwisselbare Tech tips (carbide en rubber) |
| Wasmachine | 38 mm dunne Trekking-pucks en 100 mm brede Powder-pucks voor de winter |
| Referentie fabrikant: | BD110066 |
Het kurken handvat van de Pursuit Series Black Diamond hengels:
Het verlengstuk "Grip Bloom" onder het handvat:
De BLOOM Grip is ontworpen met een milieuvriendelijk materiaal gemaakt van zeewier.
De handgreep biedt meerdere grijpmogelijkheden om doorgangen op steile hellingen te vergemakkelijken.
Het "FlickLock+" verstelsysteem (ventiel):
De FlickLock+-technologie maakt een snelle en veilige aanpassing van de stokhoogte mogelijk.
Het ventiel is van aluminium en bedekt met een coating met twee dichtheden die zacht aanvoelt voor optimaal comfort.

Technische tip met WaveLock-systeem:
Gebruik de tips van wolfraamcarbide of de rubberen rubberen tips, afhankelijk van de aard van het terrein.
- De Tech hardmetalen punten bieden een zeer goede grip op trails of op ijs
Technische rubberen spikes beperken het geluid, markeren of beschadigen paden niet en bieden geweldige grip
