Trekingové hole Pursuit Black Diamond
TREKKOVÉ HOLKY SÉRIE PURSUIT
Hůlky Pursuit Black Diamond nabízejí vysokou úroveň pohodlí a funkcí, které chce každý seriózní turista:
Rukojeť z přírodního korku s prodloužením rukojeti, jednoduchý a spolehlivý systém nastavení výšky hokejky, letní a zimní puky a výměnné hroty!
Ergonomická rukojeť a hlavice jsou navrženy tak, aby zlepšily pohodlí a snížily únavu rukou.
• Těžké 4 sezónní hole
• Pevné 7000 hliníkové 3-sekční teleskopické hole
• 2 velikosti rukojetí pro malé a velké ruce
• Pohodlná rukojeť z přírodního korku odvádějící pot
• Prodloužení pod rukojetí z protiskluzové pěny Bloom na bázi řas
• Řemínky na zápěstí Replaceable Solution 2.0 vyrobené z recyklovaných vláken
• Jednoduchý, rychlý a na dotek měkký systém nastavení velikosti tyče FlickLock+
• 4-sezónní hroty Flex s možností montáže trekingových nebo zimních puků (široké)
• Vyměnitelné Tech karbidové a pryžové hroty
• 38mm tenké trekingové podložky
• Prachové puky 100 mm pro zimní prachový sníh
• Šestihranný bit 1,5 mm (1/4") umístěný ve strunu pro utažení nastavovacího systému v případě nouze
K dispozici ve 2 velikostech:
100-125 cm - grip ve velikosti S/M [délka/průměr gripu: 102 mm/32 mm]
100-140 cm - poignée en taille M/L [longueur/diamètre du grip: 115 mm/37 mm]
Disponible en 2 couleurs: Charcoal-Foam Green / Charcoal-Octane
Pár prodal

1999 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7000 |
| Hmotnost | 464 g [velikost 100-125 cm] / 500 g [velikost 100-140 cm] |
| Střih | nastavitelné: 100-125cm / 100-140cm |
| Složená délka | 57,8 cm [výška 100-125 cm] / 63 cm [výška 100-140 cm] |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock+ |
| Rukojeť | přírodní korek, prodyšný s Bloom pěnovým nástavcem |
| řemínek na ruku | Řešení 2.0 |
| Směřovat | Vyměnitelné technické hroty (karbid a pryž) |
| Podložka | 38 mm tenké trekové puky a 100 mm široké puky Powder na zimu |
| Reference výrobce | BD110066 |
Korková rukojeť holí Pursuit Series Black Diamond:
Prodloužení "Grip Bloom" pod rukojetí:
BLOOM Grip je navržen z ekologického materiálu vyrobeného z mořských řas.
Grip nabízí více možností uchopení pro usnadnění průjezdu na strmých svazích.
Seřizovací systém „FlickLock+“ (ventil):
Technologie FlickLock+ umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky hole.
Ventil z hliníku a pokrytý dvouhustotním povlakem měkkým na dotek pro optimální pohodlí.

Technický hrot se systémem WaveLock:
Použijte hroty z karbidu wolframu nebo gumové hroty v závislosti na povaze terénu.
- Tech karbidové hroty nabízejí velmi dobrou přilnavost na stezkách nebo na ledu
- Tech gumové hroty omezují hluk, neznačí ani nepoškozují stezky a poskytují skvělou přilnavost
