Traverse 3 Polannaigh Camchuairte Sciála Black Diamond
SRAITH TURASÓIREACHTA - Cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Tagairt i chamchuairt sciála agus spóirt gheimhridh, tá na cuaillí Traverse Black Diamond ar fáil anois i leagan 3-alt.
Traverse 3 cuaille uile-alúmanam tógtha chun maireachtáil.
Ceadaíonn an dearadh teileascópach 3-shnáithe iad a stóráil sa mhála droma nó sa mhála taistil más gá.
Fágann an knob dé-dlúis go bhfuil sé éasca ceangail agus búclaí a ghreamú le haghaidh coigeartuithe tapa.
• Gnéithe bata sturdy tógáil alúmanam
• Snáitheanna 18mm [uachtair], 16mm [lár], 14mm [níos ísle]
• Greim na Sraithe Camchuairte le taobh istigh iomaireach le haghaidh meáchain níos éadroime
• Camchuairt strap caol Vari-leithead le uigí éadrom agus búcla plaisteach dréimire-glas
• Síntí grip le haghaidh athruithe greim tapa agus sábháilte
• Córas coigeartaithe FlickLock tapa agus iontaofa
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
• Ag luí le 3/4 leicneáin notched
dearadh nua:
- Láimhseáil crúcaí fóntais bog-dteagmháil optamaithe le haghaidh coigeartuithe ceangailteach fánaíochta
- Marcanna 10 cm, 20 cm agus 30 cm ón pommel chun doimhneacht sneachta a thomhas go tapa
- Ding tacaíochta inchoigeartaithe le haghaidh greim pearsanta ar an snáithe
- Comhtháthú taobh istigh den snáithe scriúire Phillips agus eochair heicsidheachúlach 1.5 mm chun teannas na comhla FlickLock a choigeartú, an ding tacaíochta a choigeartú agus na ceangail sciála a choigeartú
Ar fáil i 2 mhéideanna: 85-125 cm / 98-140 cm
Ideal do chamchuairt sciála dian, scoilteadh agus snowshoeing

1598 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 280 g x 2 [85-125 cm] / 285 g x 2 [98-140 cm] |
| Gearr | inchoigeartaithe: 85-125cm / 100-140cm |
| Fad fillte | 58 cm [85-125 cm] / 63 cm [98-140 cm] |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | Láimhseálann Sraith Camchuairte le taobh istigh eitrithe le haghaidh níos mó éadroime + síneadh greim |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm |
| Tagairt monaróir | BD111594 / BD111612 |
Is cuaillí an-iontaofa agus láidre iad na cuaillí Traverse 3 Black Diamond (gach alúmanam) atá deartha le haghaidh dianchleachtadh laethúil ar chamchuairt sciála nó scoiltechlár.
An-fheidhmiúil, tá córas coigeartaithe clamshell FlickLock ag an Traverse 3, tá glasáil an bhata tapa, simplí agus iontaofa.
Beidh meas ag marcaigh ar ghnéithe cosúil leis an síneadh greim faoin láimhseáil le haghaidh dreapadóireachta géara agus na leicneáin mhealltacha Púdar Ciseáin.
Ideal le haghaidh camchuairteanna sciála áineasa nó le haghaidh rásaí níos teicniúla, má tá cuaillí á lorg agat a bhfuil saolré fada acu, déantar an Traverse duit!
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar: