Траверс 3 щеки за ски туризъм Black Diamond
ТУРИНГ СЕРИИ - СКИ ЩАЛКИ - НОВ МОДЕЛ
Референция в ски туризъм и зимни спортове, щеките Traverse Black Diamond вече се предлагат в 3-секционна версия.
Traverse 3 изцяло алуминиеви стълба са изградени да издържат.
Телескопичният дизайн с 3 нишки позволява да се съхраняват в раницата или пътната чанта, ако е необходимо.
Копчето за двойна плътност улеснява закачането на връзки и примки за бързи корекции.
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• Нишки 18 мм [горна], 16 мм [средна], 14 мм [долна]
• Дръжка от серия Touring с оребрена вътрешност за по-леко тегло
• Туристична каишка за китката с различна ширина с олекотена лента и пластмасова катарама със заключване на стълба
• Удължения на дръжката за бърза и безопасна смяна на дръжката
• Бърза и надеждна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
• Съвместим с 3/4 назъбени шайби
Нов дизайн:
- Мека на допир помощна дръжка за кука, оптимизирана за регулиране на връзките за туризъм
- Маркировки от 10 см, 20 см и 30 см от дръжката за бързо измерване на дълбочината на снега
- Регулируем опорен клин за персонализирано захващане на кичура
- Интегриране вътре в нишката на кръстата отвертка и 1,5 mm шестостенен ключ за регулиране на напрежението на клапана FlickLock, регулиране на опорния клин и регулиране на ски връзките
Предлага се в 2 размера: 85-125 см / 98-140 см
Идеален за интензивни ски турове, сплитборд и снегоходки

1598 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | 280 g x 2 [85-125 cm] / 285 g x 2 [98-140 cm] |
| Разрез | регулируема: 85-125см / 100-140см |
| Сгъната дължина | 58 cm [85-125 cm] / 63 cm [98-140 cm] |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | FlickLock® |
| Дръжка | Дръжка от серия Touring с рифлена вътрешност за повече лекота + удължаване на дръжката |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111594 / BD111612 |
Щеките Traverse 3 Black Diamond са много надеждни и здрави щеки (изцяло алуминиеви), предназначени за интензивна ежедневна практика на ски туризъм или сплитборд.
Много функционален, Traverse 3 има система за регулиране на мидата FlickLock, заключването на пръчката е бързо, просто и надеждно.
Функции като удължението на захвата под дръжката за стръмни изкачвания и привлекателните шайби Powder Baskets ще бъдат оценени от ездачите.
Идеален за развлекателни ски турове или за по-технични състезания, ако търсите щеки с дълъг живот, Traverse е направен за вас!
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Паковете за кошница с прах: