Tour 2 Poles TSL - SÉRIE TOUR
Materiál dle výběru:
- 100% karbon (lehčí hole): model Tour Carbon 2
- 100% hliník (silnější tyče): model Tour Alu 2
Výběr typu rukojeti:
- dlouhá příčná rukojeť z EVA pěny
- Lehká krátká rukojeť z EVA pěny
Typ tipů na výběr:
- pointes Swing
- pointes Push&Pull
- Twist tipy
- Standardní tipy
Tour 2 TSL jsou 2-sekční teleskopické hole vybavené véčkovým nastavovacím systémem.
Jsou k dispozici ve výběru z karbonu nebo hliníku a s dlouhou nebo krátkou rukojetí z EVA pěny.
• 2vrstvé hole do každého počasí
• Rychlé a snadné utažení systému External Lock System
• Výběr rukojeti z EVA pěny: dlouhá (Cross) nebo krátká (Light)
• Nastavitelný a pohodlný popruh na zápěstí
• Ultra silný wolframový hrot
• Trekové puky a široké puky prašanu
• Nastavitelný rozměr: 87,5-140 cm
• Hmotnost: 180 g × 2 (uhlíková verze) / 230 g × 2 (hliníková verze)
Prodává se jako pár se dvěma páry podložek a Crossover krytkami
Ideální pro turistiku ve všech ročních obdobích

1595 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 100% karbon nebo hliník |
| Hmotnost | 180 g × 2 [verze karbon] / 230 g × 2 [verze hliník] |
| Střih | nastavitelná od 87,5 do 140 cm |
| Složená délka | 87.5 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| Průměr pramene | 16 / 14 mm |
| Rukojeť | Křížový (dlouhý) / Světlý (krátký) |
| Směřovat | Swing / Push&Pull / Twist / Standardní |

Dva typy rukojetí, které splňují potřeby každého praktikujícího:
- Křížová rukojeť:
Dlouhá rukojeť z EVA pěny + nastavitelný a pohodlný popruh na zápěstí.
- Poignée Light:
Krátká rukojeť z EVA pěny + nastavitelný a pohodlný popruh na zápěstí.
Technologies použitý:
Systém vnějšího zámku Serrage
Systém externího nastavení véčka nabízí vynikající odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám a umožňuje spolehlivé a rychlé nastavení.
Na výběr několik typů tipů
- Houpačka Pointes
Systém umožňující naklonění puků o 20°, aby se přizpůsobily povaze terénu.
Hůlky se dodávají s puky o průměru 55 a 85 mm a kříženými hroty.
- Pointes Push & Pull
Patentovaný systém umožňující snadnou a rychlou výměnu podložky.
Hůlky se dodávají s puky o průměru 55 a 95 mm a kříženými hroty.
- Twist tipy
Systém výměny puku rotací.
Hůlky se dodávají s puky o průměru 55 a 85 mm a kříženými hroty.
- Standardní tipy
Rovná špička se zkříženou špičkou.