Tour 2 TSL Poles - SÈRIE TOUR
Material escollit:
- 100% carboni (pals més lleugers): model Tour Carbon 2
- 100% alumini (pals més forts): model Tour Alu 2
Elecció del tipus de mànec:
- Mànec creuat llarg en escuma EVA
- Adherència curta lleugera d'escuma EVA
Tipus de consells per triar:
- Pics de swing
- pointes Push&Pull
- Consells de gir
- Consells estàndard
Els Tour 2 TSL són pals telescòpics de 2 seccions equipats amb un sistema d'ajust de clamshell.
Estan disponibles en una selecció de carboni o alumini i amb un mànec d'escuma EVA llarg o curt.
• Pals de 2 capes per a tot temps
• Apretament ràpid i senzill del sistema de bloqueig extern
• Elecció de mànec d'escuma EVA: llarg (creuat) o curt (lleuger)
• Corretja de canell ajustable i còmoda
• Punta de tungstè ultra resistent
• Discos de trekking i discos de pols amples
• Mida ajustable: 87,5-140 cm
• Pes: 180 g × 2 (versió de carboni) / 230 g × 2 (versió d'alumini)
Es ven com un parell amb dos parells de volanderes i taps Crossover
Ideal per fer senderisme en totes les estacions

1595 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 100% carboni o alumini |
| Pes | 180 g × 2 [versió carbó] / 230 g × 2 [versió alumini] |
| Tallar | ajustable de 87,5 a 140 cm |
| Longitud plegada | 87.5 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 mm |
| Gestionar | Creu (llarga) / Lleuger (curta) |
| Punt | Swing / Empènyer i tirar / Girar / Estàndard |

Dos tipus de nanses per satisfer les necessitats de cada practicant:
- Mànec creuat:
Mànec llarg d'escuma EVA + corretja de canell ajustable i còmoda.
- Poignée Light:
Mànec curt en escuma EVA + corretja de canell ajustable i còmoda.
Technologies utilitzat:
Sistema de bloqueig extern Serrage
Sistema d'ajust extern de closca que ofereix una excel·lent resistència a totes les condicions meteorològiques i permet un ajust ràpid i fiable.
Diversos tipus de consells per triar
- Pics de swing
Sistema que permet que els discos s'inclinin a 20° per adaptar-se a la naturalesa del terreny.
Pals lliurats amb discos de 55 i 85 mm de diàmetre i puntes Crossover.
- Consells Push & Pull
Sistema patentat que permet canviar la rentadora de manera fàcil i ràpida.
Pals lliurats amb discos de 55 i 95 mm de diàmetre i puntes Crossover.
- Consells de gir
Sistema per canviar el disc per rotació.
Pals lliurats amb discos de 55 i 85 mm de diàmetre i puntes Crossover.
- Consells estàndard
Punta recta amb punta creuada.