Обиколка 2 TSL Poles - СЕРИИ ТУР
Материал по избор:
- 100% карбон (запалки стълбове): Tour Carbon 2 модел
- 100% алуминий (по-здрави щеки): модел Tour Alu 2
Избор на тип дръжка:
- дълга кръстосана дръжка от EVA пяна
- Лека къса дръжка от EVA пяна
Тип съвети, от които да избирате:
- люлка на пуанти
- pointes Push&Pull
- Съвети за усукване
- Стандартни съвети
Tour 2 TSL са 2-секционни телескопични щеки, оборудвани със система за регулиране на мида.
Предлагат се в избор от карбон или алуминий и с дълга или къса дръжка от EVA пяна.
• 2-слойни всесезонни стълбове
• Бързо и лесно затягане на външна заключваща система
• Избор на дръжка от EVA пяна: дълга (Cross) или къса (Light)
• Регулируема и удобна каишка за китката
• Изключително здрав волфрамов накрайник
• Трекинг шайби и широки пудри шайби
• Регулируем размер: 87,5-140 см
• Тегло: 180 g × 2 (карбонова версия) / 230 g × 2 (алуминиева версия)
Продава се като чифт с два чифта шайби и кросоувър капачки
Идеален за туризъм през всички сезони

1595 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% въглерод или алуминий |
| Тегло | 180 g × 2 [версия carbone] / 230 g × 2 [версия алуминий] |
| Разрез | регулируема от 87,5 до 140 см |
| Сгъната дължина | 87.5 cm |
| Брой нишки | 2 |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 mm |
| Дръжка | Кръст (дълъг) / Светъл (къс) |
| Точка | Люлеене / Push&Pull / Twist / Standard |

Два вида дръжки, които отговарят на нуждите на всеки практикуващ:
- кръстосана дръжка:
Дълга дръжка от EVA пяна + регулируема и удобна каишка за китката.
- Poignée Light:
Къса дръжка от EVA пяна + регулируема и удобна каишка за китката.
Technologies използван:
Външна заключваща система Serrage
Външна система за регулиране на мидата, предлагаща отлична устойчивост на всякакви атмосферни условия и позволяваща надеждна и бърза настройка.
Няколко вида съвети, от които да избирате
- Пойнт люлка
Система, позволяваща на шайбите да се накланят на 20°, за да се адаптират към естеството на терена.
Щеки, доставени с шайби с диаметър 55 и 85 мм и кросоувър накрайници.
- Пункти Push & Pull
Патентована система позволяваща лесна и бърза смяна на пералня.
Щеки, доставени с шайби с диаметър 55 и 95 мм и кросоувър накрайници.
- Съвети за усукване
Система за смяна на шайбата чрез въртене.
Щеки, доставени с шайби с диаметър 55 и 85 мм и кросоувър накрайници.
- Стандартни съвети
Прав връх с кръстосан връх.