TIKKA R+ (E92 RT / E92 RC / E92 RB)
Výkonná a nabíjateľná kompaktná čelovka s technológiou REACTIVE LIGHTING pre výkon
• Technológia reaktívneho osvetlenia: automaticky prispôsobuje intenzitu svetla počas pohybu
• Osvetlenie vhodné pre všetky situácie
• Nabíjateľná lampa (lítium-iónová batéria)
• Výkon od 7 do 170 lumenov a dosvit od 2 do 65 metrov
• Dostupné v 3 farbách: tyrkysovo modrá, koralová a modrá

0 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / batéria: 1 rok alebo 300 nabíjacích cyklov |
| Certifikácie | CE |
| farby) | koralové alebo čierne |
| typ lúča | zmiešané |
| Maximálne množstvo svetla | 170 lumenov |
| Vzdialenosť max | 65 m |
| Vodeodolný | IP X4 (vodeodolný) |
| technológie | reaktívne osvetlenie alebo konštantné osvetlenie |
| Jedlo | 1800 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasťou balenia) |
| Čas načítania | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita batérie | alkalické / lítium / dobíjacie Ni-MH vďaka boxu na batérie (dostupné ako voliteľné príslušenstvo) |
Čelovka TIKKA R+ je vybavená technológiou Reactive Lighting. Tento inteligentný režim umožňuje okamžite a automaticky prispôsobiť výkon osvetlenia počas vašich ciest.
Výkon osvetlenia je tak optimalizovaný, ako aj autonómia.
TIKKA R+ ponúka výkon 170 lumenov v režime „Max power“.
Rôzne režimy osvetlenia vám umožňujú využívať osvetlenie prispôsobené všetkým situáciám, od videnia na blízko po videnie do diaľky (od 7 do 170 lúmenov, od 2 do 65 metrov).
Nabíjateľná lítium-iónová batéria s USB portom je vhodná na časté používanie.
Kompaktná, táto čelovka je ideálna pre dynamické a intenzívne outdoorové aktivity (beh, trail-beh...).
• Režim REAKTÍVNEHO OSVETLENIA:
Viac autonómie, vizuálneho komfortu a ovládania znížené na minimum vďaka technológii REACTIVE LIGHTING. Výkon osvetlenia sa automaticky prispôsobuje vďaka svetelnému senzoru na optimalizáciu využitia batérie.
V závislosti od zvolenej autonómie (3h30, 6h, 12h) sa výkon osvetlenia automaticky reguluje podľa troch režimov (MAX. VÝKON, ŠTANDARD, MAX. AUTONÓMIA).
• K dispozícii je aj režim konštantného osvetlenia, ktorý zaručuje stabilné osvetlenie, ktoré sa neznižuje počas zvolenej autonómie.
• Maximálny svetelný výkon: 170 lumenov
• K dispozícii sú tri úrovne osvetlenia:
- MAX POWER: priorita napájania
- ŠTANDARD: vyváženie výkonu a autonómie
- MAX AUTONOMY: priorita autonómie
• Funkcia uzamknutia, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy/skladovania
• Červené prídavné osvetlenie pre zachovanie nočného videnia (červená LED a režim blikania)
• 1800mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria:
- univerzálne nabíjanie cez micro USB zásuvku
- indikátor nabitia/vybitia
- účinný pri nízkych teplotách
- vymeniteľné za batériový box (nie je súčasťou dodávky) pre použitie na cestách
• Konfekčná umývateľná čelenka, určená pre dynamické aktivity (udržiavanie a absorpcia potu)
• Autonómia prispôsobiteľná pomocou softvéru OS by Petzl, ktorý je možné bezplatne stiahnuť na www.petzl.com/OS
• Svetelný výkon:
Bon achat
Le reactive lightning marche tellement bien que l'on ne se rend compte de son utilité que quand on repasse sur une lampe qui ne l'a pas. Livraison et prix très interessant. Site à recommander
C
Livraison rapide. La lampe est super