Tika R+ (Stick RT / Stick RC / Stick RP)
Far compacte potent i recarregable amb tecnologia REACTIVE LIGHTING per al rendiment
• Tecnologia d'il·luminació reactiva: adapta automàticament la intensitat de la llum mentre es mou
• Il·luminació apta per a totes les situacions
• Làmpada recarregable (bateria d'ions de liti)
• Potència de 7 a 170 lúmens i il·luminació de 2 a 65 metres
• Disponible en 3 colors: blau turquesa, corall i blau

0 Article Elements
Pots demanar, compta amb una setmana de retard
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 115 g |
| Garantia | llum: 3 anys / bateria: 1 any o 300 cicles de càrrega |
| Certificats | CE |
| colors) | corall o negre |
| tipus de feix | barrejat |
| Quantitat màxima de llum | 170 lúmens |
| distància màxima | 65 m |
| Impermeabilització | IP X4 (resistent a l'aigua) |
| Tecnologia | il·luminació reactiva o il·luminació constant |
| Menjar | Bateria recarregable d'ions de liti de 1800 mAh (inclosa) |
| Temps de càrrega | 4,5 hores |
| Compatibilitat de bateria | alcalí / liti / Ni-MH recarregable gràcies a la caixa de bateries (disponible com a opció) |
El far TIKKA R+ està equipat amb tecnologia Reactive Lighting. Aquest mode intel·ligent permet adaptar la potència de la il·luminació de manera instantània i automàtica durant els vostres viatges.
Així s'optimitza la potència d'il·luminació així com l'autonomia.
El TIKKA R+ ofereix una potència de 170 lúmens en mode "Potència màxima".
Els diferents modes d'il·luminació permeten beneficiar-se d'una il·luminació adaptada a totes les situacions, des de visió de proximitat fins a visió llunyana (de 7 a 170 lúmens, de 2 a 65 metres).
La bateria recarregable d'ions de liti amb el seu port USB és adequada per a un ús freqüent.
Compacte, aquest far és ideal per a activitats a l'aire lliure dinàmiques i intenses (Running, Trail-Running...).
• Mode d'il·luminació REACTIVA:
Més autonomia, confort visual i maneig reduïts al mínim gràcies a la tecnologia REACTIVE LIGHTING. La potència d'il·luminació s'adapta automàticament, gràcies a un sensor de llum per optimitzar l'ús de la bateria.
En funció de l'autonomia escollida (3h30, 6h, 12h), la potència d'il·luminació es regula automàticament segons tres modes (POTÈNCIA MÀXIMA, ESTÀNDARD, MÀXIMA AUTONOMIA).
• També disponible el mode d'il·luminació constant, garantint una il·luminació estable que no disminueix al llarg de l'autonomia escollida.
• Sortida de llum màxima: 170 lúmens
• Tres nivells d'il·luminació disponibles:
- POTÈNCIA MÀXIMA: prioritat de potència
- ESTÀNDARD: equilibri potència/autonomia
- MÀXIMA AUTONOMIA: prioritat d'autonomia
• Funció de bloqueig per evitar l'encesa accidental durant el transport/emmagatzematge
• Il·luminació auxiliar vermella per preservar la visió nocturna (LED vermell i mode intermitent)
• Bateria recarregable de ions de liti de 1800 mAh:
- Càrrega universal mitjançant la presa micro USB
- indicador de càrrega/descàrrega
- eficient a baixes temperatures
- substituïble per una caixa de bateries (no subministrada) per a ús durant la marxa
• Diadema rentable confeccionada, dissenyada per a activitats dinàmiques (manteniment i absorció de la transpiració)
• Autonomia personalitzable amb el programari OS by Petzl, baixable gratuïtament a www.petzl.com/OS
• Rendiment de la il·luminació:
Bon achat
Le reactive lightning marche tellement bien que l'on ne se rend compte de son utilité que quand on repasse sur une lampe qui ne l'a pas. Livraison et prix très interessant. Site à recommander
C
Livraison rapide. La lampe est super