TIKKA R+ (E92 RT / E92 RC / E92 RB)
Výkonná a dobíjecí kompaktní čelovka s technologií REACTIVE LIGHTING pro výkon
• Technologie Reactive Lighting: automaticky přizpůsobuje intenzitu světla při pohybu
• Osvětlení vhodné pro všechny situace
• Dobíjecí lampa (lithium-iontová baterie)
• Výkon od 7 do 170 lumenů a osvětlení od 2 do 65 metrů
• Dostupné ve 3 barvách: tyrkysově modrá, korálová a modrá

0 Položka ks
Můžete objednávat, počítejte s týdenním zpožděním
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / baterie: 1 rok nebo 300 nabíjecích cyklů |
| Certifikace | CE |
| Barvy) | korálové nebo černé |
| typ paprsku | smíšený |
| Maximální množství světla | 170 lumenů |
| Vzdálenost max | 65 m |
| Hydroizolace | IP X4 (voděodolný) |
| Technika | reaktivní osvětlení nebo stálé osvětlení |
| Jídlo | 1800 mAh lithium-iontová dobíjecí baterie (součástí balení) |
| Doba načítání | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita baterie | alkalické / lithiové / dobíjecí Ni-MH díky bateriovému boxu (k dispozici jako volitelné příslušenství) |
Čelovka TIKKA R+ je vybavena technologií Reactive Lighting. Tento inteligentní režim umožňuje okamžitě a automaticky přizpůsobit výkon osvětlení během vašich cest.
Výkon osvětlení je tak optimalizován stejně jako autonomie.
TIKKA R+ nabízí výkon 170 lumenů v režimu „Max power“.
Různé režimy osvětlení vám umožňují využívat osvětlení přizpůsobené všem situacím, od vidění na blízko po vidění na dálku (od 7 do 170 lumenů, od 2 do 65 metrů).
Dobíjecí lithium-iontová baterie s USB portem je vhodná pro časté používání.
Kompaktní, tato čelovka je ideální pro dynamické a intenzivní outdoorové aktivity (běh, trail-running...).
• Režim REACTIVE LIGHTING:
Více autonomie, vizuálního komfortu a ovládání sníženo na minimum díky technologii REACTIVE LIGHTING. Výkon osvětlení se automaticky přizpůsobí díky světelnému senzoru pro optimalizaci využití baterie.
V závislosti na zvolené autonomii (3h30, 6h, 12h) je výkon osvětlení automaticky regulován podle tří režimů (MAX. VÝKON, STANDARD, MAX AUTONOMY).
• K dispozici je také režim konstantního osvětlení, který zaručuje stabilní osvětlení, které se nezmenšuje během zvolené autonomie.
• Maximální světelný výkon: 170 lumenů
• K dispozici jsou tři úrovně osvětlení:
- MAX POWER: priorita napájení
- STANDARD: vyvážení výkonu a autonomie
- MAX AUTONOMY: priorita autonomie
• Funkce zámku, aby se zabránilo náhodnému vznícení během přepravy/skladování
• Červené přídavné osvětlení pro zachování nočního vidění (červená LED a režim blikání)
• 1800mAh lithium-iontová dobíjecí baterie:
- univerzální nabíjení přes micro USB zásuvku
- indikátor nabití/vybití
- účinný při nízkých teplotách
- vyměnitelné za bateriový box (není součástí dodávky) pro použití na cestách
• Vyrobená omyvatelná čelenka, určená pro dynamické aktivity (udržování a absorpce potu)
• Autonomie přizpůsobitelná pomocí softwaru OS by Petzl, který lze zdarma stáhnout na www.petzl.com/OS
• Výkon osvětlení:
Bon achat
Le reactive lightning marche tellement bien que l'on ne se rend compte de son utilité que quand on repasse sur une lampe qui ne l'a pas. Livraison et prix très interessant. Site à recommander
C
Livraison rapide. La lampe est super