Tika R+ (Stick RT / Stick RC / Stick RP)
Ισχυρός και επαναφορτιζόμενος συμπαγής προβολέας με τεχνολογία REACTIVE LIGHTING για απόδοση
• Τεχνολογία αντιδραστικού φωτισμού: προσαρμόζει αυτόματα την ένταση του φωτός κατά την κίνηση
• Φωτισμός κατάλληλος για όλες τις καταστάσεις
• Επαναφορτιζόμενη λάμπα (μπαταρία ιόντων λιθίου)
• Ισχύς από 7 έως 170 lumens και φωτισμός από 2 έως 65 μέτρα
• Διατίθεται σε 3 χρώματα: μπλε τιρκουάζ, κοραλί και μπλε

0 Αντικείμενο αντικείμενα
Μπορείτε να παραγγείλετε, να μετρήσετε μια εβδομάδα καθυστέρησης
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 115 g |
| Εγγύηση | λάμπα: 3 χρόνια / μπαταρία: 1 έτος ή 300 κύκλοι φόρτισης |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Χρωματιστά) | κοραλί ή μαύρο |
| τύπος δοκού | μικτός |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 170 lumens |
| μέγιστη απόσταση | 65 m |
| Στεγανοποίηση | IP X4 (ανθεκτικό στο νερό) |
| Τεχνολογία | αντιδραστικός φωτισμός ή σταθερός φωτισμός |
| Φαγητό | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 1800 mAh (περιλαμβάνεται) |
| Χρόνος φόρτωσης | 4,5 ώρες |
| Συμβατότητα μπαταρίας | αλκαλικό / λιθίου / επαναφορτιζόμενο Ni-MH χάρη στο κουτί της μπαταρίας (διατίθεται προαιρετικά) |
Ο προβολέας TIKKA R+ είναι εξοπλισμένος με τεχνολογία Reactive Lighting. Αυτή η έξυπνη λειτουργία καθιστά δυνατή την άμεση και αυτόματη προσαρμογή της ισχύος φωτισμού κατά τη διάρκεια των ταξιδιών σας.
Η ισχύς φωτισμού βελτιστοποιείται έτσι όπως και η αυτονομία.
Το TIKKA R+ προσφέρει ισχύ 170 lumens στη λειτουργία "Max power".
Οι διαφορετικές λειτουργίες φωτισμού σάς επιτρέπουν να επωφεληθείτε από φωτισμό προσαρμοσμένο σε όλες τις καταστάσεις, από την εγγύτητα έως την μακρινή όραση (από 7 έως 170 lumens, από 2 έως 65 μέτρα).
Η επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου με τη θύρα USB είναι κατάλληλη για συχνή χρήση.
Συμπαγής, αυτός ο προβολέας είναι ιδανικός για δυναμικές και έντονες υπαίθριες δραστηριότητες (Running, Trail-Running...).
• Λειτουργία ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ:
Περισσότερη αυτονομία, οπτική άνεση και χειρισμός μειώθηκαν στο ελάχιστο χάρη στην τεχνολογία REACTIVE LIGHTING. Η ισχύς φωτισμού προσαρμόζεται αυτόματα, χάρη σε έναν αισθητήρα φωτός για τη βελτιστοποίηση της χρήσης της μπαταρίας.
Ανάλογα με την επιλεγμένη αυτονομία (3h30, 6h, 12h), η ισχύς φωτισμού ρυθμίζεται αυτόματα σύμφωνα με τρεις λειτουργίες (MAX POWER, STANDARD, MAX AUTONOMY).
• Διατίθεται επίσης η λειτουργία σταθερού φωτισμού, που εγγυάται σταθερό φωτισμό που δεν μειώνεται σε όλη την επιλεγμένη αυτονομία.
• Μέγιστη απόδοση φωτός: 170 lumens
• Διαθέσιμα τρία επίπεδα φωτισμού:
- MAX POWER: προτεραιότητα ισχύος
- ΠΡΟΤΥΠΟ: ισορροπία ισχύος/αυτονομίας
- ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ: προτεραιότητα αυτονομίας
• Λειτουργία κλειδώματος για αποφυγή τυχαίας ανάφλεξης κατά τη μεταφορά/αποθήκευση
• Κόκκινος βοηθητικός φωτισμός για διατήρηση της νυχτερινής όρασης (κόκκινο LED και λειτουργία που αναβοσβήνει)
• Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 1800mAh:
- γενική φόρτιση μέσω της υποδοχής micro USB
- Ένδειξη φόρτισης/εκφόρτισης
- αποτελεσματικό σε χαμηλές θερμοκρασίες
- Αντικαθίσταται από κουτί μπαταρίας (δεν παρέχεται) για χρήση εν κινήσει
• Φτιαγμένο πλενόμενο κεφαλόδεσμο, σχεδιασμένο για δυναμικές δραστηριότητες (συντήρηση και απορρόφηση της εφίδρωσης)
• Αυτονομία προσαρμόσιμη με λογισμικό OS by Petzl, δωρεάν λήψη από τη διεύθυνση www.petzl.com/OS
• Απόδοση φωτισμού:
Bon achat
Le reactive lightning marche tellement bien que l'on ne se rend compte de son utilité que quand on repasse sur une lampe qui ne l'a pas. Livraison et prix très interessant. Site à recommander
C
Livraison rapide. La lampe est super