TIKKA R+ (E92 RT / E92 RC / E92 RB)
Ceannlampa dlúth cumhachtach agus in-athluchtaithe le teicneolaíocht SOILSIÚ imoibríoch le haghaidh feidhmíochta
• Teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch: déanann sé an déine solais a oiriúnú go huathoibríoch agus é ag gluaiseacht
• Soilsiú oiriúnach do gach cás
• Lampa in-athluchtaithe (ceallraí litiam-ian)
• Cumhacht ó 7 go 170 lumens agus soilsiú ó 2 go 65 méadar
• Ar fáil i 3 dathanna: turquoise gorm, coiréil agus gorm

0 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 115 g |
| Ráthaíocht | lampa: 3 bliana / ceallraí: 1 bhliain nó 300 timthriallta muirir |
| Deimhnithe | CE |
| Dathanna) | coiréil nó dubh |
| cineál bhíoma | measctha |
| Uasmhéid solais | 170 lúman |
| Fad max | 65 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (resistant uisce) |
| Teicneolaíocht | soilsiú imoibríoch u soilsiú tairiseach |
| Bia | Ceallraí in-athluchtaithe 1800 mAh litiam-ian (san áireamh) |
| Am luchtaithe | 4.5 uair an chloig |
| Comhoiriúnacht ceallraí | alcaileach / litiam / Ni-MH in-athluchtaithe a bhuíochas leis an mbosca ceallraí (ar fáil mar rogha) |
Tá an ceannlampa TIKKA R+ feistithe le teicneolaíocht Soilsiú Imoibríoch. Leis an modh cliste seo is féidir an chumhacht soilsithe a oiriúnú láithreach agus go huathoibríoch le linn do thaisteal.
Dá bhrí sin tá an chumhacht soilsithe optamaithe chomh maith leis an neamhspleáchas.
Tairgeann an TIKKA R + cumhacht 170 lumens i mód "Max power".
Ceadaíonn na modhanna soilsithe éagsúla duit leas a bhaint as soilsiú atá oiriúnaithe do gach cás, ó fhís ghaireacht go fís i bhfad i gcéin (ó 7 go 170 lumens, ó 2 go 65 méadar).
Tá an ceallraí Litiam-ian rechargeable lena port USB oiriúnach le húsáid go minic.
Dlúth, tá an ceannlampa seo an-oiriúnach le haghaidh gníomhaíochtaí dinimiciúla agus diana amuigh (Rith, Rith ar Rian...).
• Mód SOILSIÚ REACTIVE:
Níos mó neamhspleáchais, compord amhairc agus láimhseáil laghdaithe go híosmhéid a bhuíochas sin do theicneolaíocht SOILSIÚ REACTIVE. Déanann an chumhacht soilsithe oiriúnú go huathoibríoch, a bhuíochas le braiteoir solais chun úsáid na ceallraí a bharrfheabhsú.
Ag brath ar an neamhspleáchas a roghnaíodh (3h30, 6h, 12h), déantar an chumhacht soilsithe a rialú go huathoibríoch de réir trí mhodh (MAX POWER, CAIGHDEÁN, MAX UATHOMY).
• Modh soilsithe tairiseach ar fáil freisin, a ráthaíonn soilsiú cobhsaí nach laghdaítear ar fud an neamhspleáchais roghnaithe.
• Aschur solais uasta: 170 lumens
• Trí leibhéal soilsithe ar fáil:
- MAX POWER: tosaíocht cumhachta
- CAIGHDEÁN: cothromaíocht cumhachta/neamhspleáchais
- MAX Uathrialach: tosaíocht an neamhspleáchais
• Feidhm ghlas chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair/stórála
• Soilsiú cúnta dearg chun fís oíche a chaomhnú (LED dearg agus modh gealánacha)
• Ceallraí in-athluchtaithe 1800mAh Litiam-ian:
- muirearú uilíoch tríd an soicéad micrea USB
- táscaire muirear/urscaoilte
- éifeachtach ag teocht íseal
- is féidir bosca ceallraí a athchur (gan soláthar) le húsáid ar an mbealach
• Banda cloigeann in-nite comhdhéanta, deartha le haghaidh gníomhaíochtaí dinimiciúla (cothabháil agus ionsú perspiration)
• Féinriail is féidir a shaincheapadh le bogearraí OS le Petzl, le híoslódáil saor in aisce ag www.petzl.com/OS
• Feidhmíocht soilsithe:
Bon achat
Le reactive lightning marche tellement bien que l'on ne se rend compte de son utilité que quand on repasse sur une lampe qui ne l'a pas. Livraison et prix très interessant. Site à recommander
C
Livraison rapide. La lampe est super