P030148
Čelovka Petzl DUO Z2
Duo Z2 je výkonná čelovka so 430 lúmenmi (režim Boost).
Robustný a vodeodolný, je vybavený automatickou funkciou proti oslneniu (FACE2FACE).
• Robustný, vodeodolný (IP 67) a spoľahlivý
• 4 výkony osvetlenia a režim zosilnenia
• Technológia konštantného osvetlenia
• Široké, zmiešané alebo zaostrené lúče
• Napájanie 4 batériami LR06 (súčasťou balenia)
• Maximálny výkon: 430 lumenov
• Dosah osvetlenia: až 120m
• Autonómia: do 15:30 hod.
Čelovka vhodná pre jaskyniarstvo, orientačný beh, cyklistiku a aktivity v prírodnom prostredí

200 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 360 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | CE |
| typ lúča | široký, zmiešaný alebo zameraný |
| Maximálne množstvo svetla | 430 lumenov |
| Vzdialenosť max | 120 m |
| Maximálna autonómia | 15:30 hod. |
| Vodeodolný | IP 67 (vodotesné do -1 m) |
| Jedlo | 4 kôpky AA/LR6 |
| Referencia výrobcu | E80AHB |
Čelovka DUO Z2 je špičková čelovka najnovšej generácie. Vhodné pre jaskyniarstvo, možno ho nosiť priamo s čelenkou alebo pripevniť na prilbu pomocou predných/zadných montážnych platní, ktoré sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.
• Robustná predná časť
- vodotesný do -1 metra po dobu 30 minút v sladkej vode (IP67)
- Odolné voči nárazom, pádom a rozdrveniu
• Štyri režimy konštantného osvetlenia a režim Boost na prispôsobenie osvetlenia každej situácii
- širokopásmové osvetlenie s nízkou intenzitou pre dlhú autonómiu (15:30)
- zmiešané svetelné lúče s intenzitou prispôsobenou pohodlnému blízkemu videniu
- osvetlenie pohybu so zmiešaným lúčom poskytuje sústredený komponent pre efektívnu navigáciu
- videnie na diaľku s veľmi zaostreným lúčom, ktorý vám umožní vidieť ďaleko
- Zosilnené osvetlenie pre maximálny výkon 430 lúmenov
• Funkcia proti oslneniu FACE2FACE
táto veľmi zaujímavá funkcia umožňuje ľuďom, ktorí používajú lampy z radu DUO, postaviť sa čelom k sebe bez oslňovania, svetelný výkon sa automaticky zníži, keď sú oproti sebe dva alebo viac lúčov
• Spoľahlivá predná časť s praktickými funkciami
- stabilná predná časť vďaka diaľkovému energetickému boxu v zadnej časti hlavy
- veľké ergonomické tlačidlo pre použitie aj v rukaviciach
- automatické prepnutie do rezervného režimu, keď sú batérie takmer vybité
- automatické uzamknutie, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy a skladovania
Čelenka Duo Z2 je odnímateľná a možno ju prať v práčke.
Voliteľne sú k dispozícii montážne dosky pre jaskyniarske a cyklistické prilby, ako aj pre riadidlá bicykla.
Duo Z2 je možné pripevniť priamo na prilbu Boreo Caving, ktorá má namontovanú montážnu dosku.
• Výkon osvetlenia
• Kompatibilné príslušenstvo