P030148
Làmpada frontal Petzl DUO Z2
El Duo Z2 és un potent far amb 430 lúmens (mode Boost).
Robust i impermeable, està equipat amb una funció automàtica anti-enlluernament (FACE2FACE).
• Robust, impermeable (IP 67) i fiable
• 4 potències d'il·luminació i un mode d'augment
• Tecnologia d'il·luminació constant
• Feixos amples, mixtes o enfocats
• Alimentat per 4 piles LR06 (incloses)
• Potència màxima: 430 lúmens
• Distància d'il·luminació: fins a 120 m
• Autonomia: fins a les 15.30 h.
Far apte per a espeleologia, orientació, ciclisme i activitats practicades en el medi natural

200 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 360 g |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE |
| tipus de feix | ample, mixt o enfocat |
| Quantitat màxima de llum | 430 lúmens |
| distància màxima | 120 m |
| Màxima autonomia | 3:30 p.m. |
| Impermeabilització | IP 67 (impermeable fins a -1 m) |
| Menjar | 4 piles AA/LR6 |
| Referència del fabricant | E80AHB |
El far DUO Z2 és un far de gamma alta de l'última generació. Apte per a l'espeleologia, es pot portar directament amb la diadema o connectar-se a un casc mitjançant les plaques de muntatge davanteres/posteriors disponibles com a opció.
• Frontal robust
- Impermeable fins a -1 metre durant 30 minuts en aigua dolça (IP67)
- Resistent a cops, caigudes i aixafament
• Quatre modes d'il·luminació constant i un mode Boost per adaptar la il·luminació a qualsevol situació
- il·luminació de feix ample de baixa intensitat per a una llarga autonomia (15h30)
- Il·luminació de feix mixt amb una intensitat adaptada a una visió còmoda de proximitat
- La il·luminació de moviment de feix mixt proporciona un component centrat per a una navegació eficient
- visió llunyana amb un feix molt enfocat que permet veure de lluny
- Augmenta la il·luminació per a una sortida màxima de 430 lúmens
• Funció anti-enlluernament FACE2FACE
Aquesta funció tan interessant permet que les persones que utilitzen llums de la gamma DUO s'enfrontin sense enlluernar-se, la sortida de llum disminueix automàticament quan dos o més raigs s'enfronten
• Part frontal fiable amb funcions pràctiques
- frontal estable gràcies a la caixa d'energia remota a la part posterior del cap
- Gran botó ergonòmic per utilitzar fins i tot amb guants
- Canvi automàtic al mode de reserva quan les piles estan gairebé buides
- bloqueig automàtic per evitar l'encesa accidental durant el transport i l'emmagatzematge
La diadema Duo Z2 és desmuntable i es pot rentar a màquina.
Les plaques de muntatge per a cascos d'espeleologia i de bicicleta, així com per a manillars de bicicleta estan disponibles com a opció.
El Duo Z2 es pot connectar directament al casc Boreo Caving que té una placa de muntatge muntada.
• Rendiment de la il·luminació
• Accessoris compatibles