P030148
Latarka czołowa Petzl DUO Z2
Duo Z2 to mocna czołówka o mocy 430 lumenów (tryb Boost).
Wytrzymały i wodoodporny, wyposażony w automatyczną funkcję antyodblaskową (FACE2FACE).
• Solidny, wodoodporny (IP 67) i niezawodny
• 4 moce oświetlenia i tryb doładowania
• Technologia stałego oświetlenia
• Szerokie, mieszane lub skupione wiązki
• Zasilany 4 bateriami LR06 (w zestawie)
• Maksymalna moc: 430 lumenów
• Odległość oświetlenia: do 120m
• Autonomia: do 15:30
Czołówka odpowiednia do speleologii, biegów na orientację, jazdy na rowerze i aktywności w środowisku naturalnym

200 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 360 g |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE |
| typ belki | szeroki, mieszany lub skoncentrowany |
| Maksymalna ilość światła | 430 lumenów |
| maksymalna odległość | 120 m |
| Maksymalna autonomia | 15:30. |
| Hydroizolacja | IP 67 (wodoodporność do -1 m) |
| Żywność | 4 baterie AA/LR6 |
| Numer referencyjny producenta | E80AHB |
Latarka czołowa DUO Z2 to najwyższej klasy latarka czołowa najnowszej generacji. Nadaje się do jaskiń, można go nosić bezpośrednio z opaską na głowę lub przymocować do kasku za pomocą przednich/tylnych płyt montażowych dostępnych jako opcja.
• Solidny front
- wodoodporność do -1 metra przez 30 minut w słodkiej wodzie (IP67)
- Odporny na wstrząsy, upadki i zgniecenia
• Cztery tryby stałego oświetlenia i tryb Boost, aby dostosować oświetlenie do każdej sytuacji
- oświetlenie o niskiej intensywności z szeroką wiązką dla długiej autonomii (15h30)
- oświetlenie wiązką mieszaną o intensywności dostosowanej do komfortowego widzenia zbliżeniowego
- Oświetlenie ruchu z mieszaną wiązką zapewnia skoncentrowany komponent dla wydajnej nawigacji
- widzenie na odległość z bardzo skupioną wiązką pozwalającą widzieć daleko
- Oświetlenie Boost dla maksymalnej mocy 430 lumenów
• Funkcja przeciwodblaskowa FACE2FACE
ta bardzo ciekawa funkcja pozwala osobom korzystającym z lamp z serii DUO na zwrócenie się do siebie bez oślepiania, strumień świetlny automatycznie zmniejsza się, gdy dwie lub więcej wiązek naprzeciw siebie
• Niezawodny front end z praktycznymi funkcjami
- stabilny front dzięki zdalnemu pojemnikowi energetycznemu z tyłu głowy
- duży ergonomiczny przycisk do użytku nawet w rękawiczkach
- automatyczne przełączanie w tryb rezerwowy, gdy baterie są prawie rozładowane
- automatyczne blokowanie zapobiegające przypadkowemu zapłonowi podczas transportu i przechowywania
Opaska Duo Z2 jest odpinana i można ją prać w pralce.
Opcjonalnie dostępne są płyty montażowe do kasków jaskiniowych i rowerowych oraz do kierownicy rowerowej.
Duo Z2 można przymocować bezpośrednio do hełmu Boreo Caving, który ma zamontowaną płytę montażową.
• Wydajność oświetlenia
• Kompatybilne akcesoria