P030148
Ceannlampa Petzl DUO Z2
Is ceannlampa cumhachtach é an Duo Z2 le 430 lumens (modh Treisiú).
Láidir agus uiscedhíonach, tá sé feistithe le feidhm uathoibríoch frith-dazzle (FACE2FACE).
• Láidir, uiscedhíonach (IP 67) agus iontaofa
• 4 chumhacht soilsithe agus modh treisithe
• Teicneolaíocht Soilsiú Tairiseach
• Bíomaí leathana, measctha nó dírithe
• Cumhachtaithe ag 4 cadhnraí LR06 (san áireamh)
• Aschur uasta: 430 lumens
• Fad soilsithe: suas le 120m
• Féinriail: suas go dtí 3:30 p.m.
Ceannlampa atá oiriúnach don phluais, don treodóireacht, don rothaíocht agus do ghníomhaíochtaí a chleachtaítear sa timpeallacht nádúrtha

200 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 360 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE |
| cineál bhíoma | leathan, measctha nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 430 lumens |
| Fad max | 120 m |
| Féinriail uasta | 3:30 p.m. |
| Uiscedhíonta | IP 67 (uiscedhíonach suas le -1 m) |
| Bia | 4 chairn AA/LR6 |
| Tagairt monaróir | E80AHB |
Is ceannlampa an DUO Z2 ceannlampa den raon is déanaí den ghlúin is déanaí. Oiriúnach don phluais, is féidir é a chaitheamh go díreach leis an gceannbhanda nó é a cheangal le clogad ag baint úsáide as na plátaí gléasta tosaigh / cúil atá ar fáil mar rogha.
• Tosaigh láidir
- uiscedhíonta suas le -1 méadar ar feadh 30 nóiméad in uisce úr (IP67)
- Frithsheasmhach in aghaidh suaitheadh, titim agus brú
• Ceithre mhodh Soilsiú Tairiseach agus modh Treisiú chun an soilsiú a oiriúnú d'aon chás
- soilsiú léas leathan déine íseal le haghaidh neamhspleáchas fada (15h30)
- soilsiú le léas measctha le déine atá oiriúnaithe d'fhís chompordach gaireachta
- soláthraíonn soilsiú gluaiseachta le léas measctha comhpháirt dhírithe le haghaidh loingseoireachta éifeachtach
- fís i bhfad i gcéin le léas an-dírithe a ligeann duit a fheiceáil i bhfad ar shiúl
- Soilsiú a threisiú le haghaidh aschur uasta 430 lúman
• Feidhm frith-glare FACE2FACE
cuireann an fheidhm an-suimiúil seo ar chumas daoine a úsáideann lampaí ón raon DUO aghaidh a thabhairt ar a chéile gan dazzling, laghdaítear an t-aschur solais go huathoibríoch nuair a bhíonn dhá bhíoma nó níos mó ag tabhairt aghaidh ar a chéile
• Ceann tosaigh iontaofa le feidhmeanna praiticiúla
- tosaigh cobhsaí a bhuíochas leis an mbosca fuinnimh iargúlta ar chúl an chinn
- cnaipe mór eirgeanamaíochta le húsáid fiú le lámhainní
- aistriú uathoibríoch go mód cúltaca nuair a bhíonn na cadhnraí beagnach folamh
- glasáil uathoibríoch chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair agus stórála
Tá ceannbhanda Duo Z2 inscortha agus in-nite meaisín.
Tá plátaí gléasta le haghaidh uaimheanna agus clogaid rothair chomh maith le barraí láimhe rothair ar fáil mar rogha.
Is féidir an Duo Z2 a cheangal go díreach leis an gclogad Uaimheanna Boreo a bhfuil pláta gléasta gléasta aige.
• Feidhmíocht soilsithe
• Gabhálais comhoiriúnacha