B010032
Alpine Ergo trekingové palice Black Diamond
Celoročné palice určené na letnú turistiku alebo v zime na lyžiarske túry.
Alpine Ergo je vyrobený z karbónu a hliníka a jeho rukoväť z prírodného korku je sklonená pod uhlom 15 stupňov. Jeho dve hlavné charakteristiky z nej robia obzvlášť pohodlnú, ľahkú a tuhú hokejku.
Systém FlickLock® Pro umožňuje nastavenie s vysokou spoľahlivosťou.
• 3-dielny teleskopický obušok
• Spodná a stredná časť zo 100% uhlíkových vlákien (ľahká a antivibračná)
• Hliníkové horné pramene pre pevnosť
• Rukoväť z prírodného korku s gombíkom s dvojitou hustotou na odvádzanie vlhkosti vzlínavosťou
• Rukoväť ideálne umiestnená pre pohodlie vďaka 15-stupňovému sklonu
• 360 stupňový polstrovaný popruh na ruku
• Protišmykový penový nástavec pod rukoväťou
• Duálny systém nastavenia FlickLock Pro s vysokou pevnosťou
• Vymeniteľné tvrdokovové hroty Flex Tech
• Trekingové puky
Nastaviteľná výška: 100-130 cm
Pár predal.

8 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% uhlík (spodné a stredné vlákna / 100% hliník (horné vlákno) |
| Hmotnosť | 515 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 110-130 cm |
| Zložená dĺžka | 75 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Rukoväť | ergonomický šikmý 15° / priedušný korok s ľahkým a priľnavým nástavcom z EVA peny |
| popruh na ruku | 360 stupňový polstrovaný popruh |
| Bod | vymeniteľný tvrdokovový Tech hrot |
| Podložka | tenký trekking |
Palice Alpine Ergo Black Diamond boli navrhnuté tak, aby poskytovali chodcom optimálne pohodlie:
- zloženie hliníka a uhlíka s cieľom získať výhodu každého z materiálov. Karbón mu dodáva ľahkosť a zabraňuje vibráciám, hliník pre hornú časť robí hokejku robustnejšou
- 15° naklonená rukoväť, táto funkcia je obzvlášť zaujímavá, pretože umožňuje ideálne umiestnenie zápästia, a tým aj väčšiu uvoľnenosť. Tento uhol zlepšuje efektivitu tlače na nerovnom teréne.
- rukoväť z prírodného korku, ktorá je veľmi pohodlná a zároveň priedušná
- protišmykový penový nástavec pre nižšie uchytenie palice na svahoch
- polstrovaný popruh na zápästie
Alpine Ergo zvedie turistov, ktorí hľadajú turistickú palicu s vynikajúcou povrchovou úpravou!
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala
