B010032
Kijki trekkingowe Alpine Ergo Black Diamond
Kijki całoroczne przeznaczone do uprawiania turystyki pieszej latem lub skialpinizmu zimą.
Alpine Ergo jest wykonany z węgla i aluminium, a jego uchwyt z naturalnego korka jest nachylony pod kątem 15 stopni. Jego dwie główne cechy sprawiają, że jest to wyjątkowo wygodny, lekki i sztywny kij.
System FlickLock® Pro umożliwia regulację z wysoką niezawodnością.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Dolna i środkowa część w 100% z włókna węglowego (lekka i antywibracyjna)
• Aluminiowe górne pasma zwiększające wytrzymałość
• Rękojeść z naturalnego korka z pokrętłem o podwójnej gęstości do odprowadzania wilgoci przez kapilarność
• Uchwyt idealnie umieszczony dla wygody dzięki odchyleniu o 15 stopni
• Wyściełany pasek na rękę 360 stopni
• Antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod uchwytem
• Podwójny system regulacji FlickLock Pro o wysokiej wytrzymałości
• Wymienne końcówki węglikowe Flex Tech
• Krążki trekkingowe
Regulowana wysokość: 100-130 cm
Sprzedałem parę.

8 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgla (nitka dolna i środkowa / 100% aluminium (nitka górna) |
| Waga | 515g (para) |
| Ciąć | regulowany: 110-130cm |
| Długość po złożeniu | 75 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® Pro |
| Uchwyt | ergonomiczny pod kątem 15° / oddychający korek z lekką i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełana taśma 360 stopni |
| Punkt | wymienna końcówka techniczna z węglika |
| Pralka | cienki trekking |
Kijki Alpine Ergo Black Diamond zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić spacerowiczom optymalny komfort:
- kompozycja aluminium i węgla w celu uzyskania przewagi każdego z materiałów. Karbon nadaje mu lekkości i zapobiega wibracjom, aluminium w górnej części sprawia, że u200bu200bkij jest bardziej wytrzymały
- uchwyt nachylony pod kątem 15°, ta cecha jest szczególnie interesująca, ponieważ umożliwia idealne ułożenie nadgarstka, a tym samym rozluźnienie. Ten kąt poprawia skuteczność pchania na nierównym terenie.
- uchwyt z naturalnego korka, który jest jednocześnie bardzo wygodny i oddychający
- przedłużka z pianki antypoślizgowej dla niższego chwytu kija na stoku
- wyściełany pasek na nadgarstek
Alpine Ergo uwiedzie miłośników pieszych wędrówek szukających kija turystycznego o doskonałym wykończeniu!
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości
