B010032
Polannaigh Alpacha Trekking Ergo Black Diamond
Cuaillí uile-séasúr atá beartaithe le haghaidh fánaíochta sa samhradh nó ar chamchuairt sciála sa gheimhreadh.
Tá an Alpach Ergo déanta as carbóin agus alúmanam agus tá a láimhseáil corc nádúrtha uillinneacha ag 15 céim. Déanann a dhá phríomh-shaintréithe bata thar a bheith compordach, éadrom agus docht.
Ceadaíonn an córas FlickLock® Pro coigeartú le hiontaofacht ard.
• bata teileascópach 3-alt
• Ailt íochtair agus lár i snáithín carbóin 100% (solas agus frith-chreathadh)
• Snáitheanna barr alúmanam le haghaidh neart
• Láimhseáil corc nádúrtha le cnapán dé-dlúis chun an taise a aslonnú trí ribeadán
• Láimhseáil suite go hidéalach le haghaidh compord a bhuíochas dá tilt 15 céim
• Strap láimhe padded 360 céim
• Síneadh cúr neamh-duillín faoin láimhseáil
• Córas coigeartaithe dé-ard-neart FlickLock Pro
• Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Flex Tech
• Madraí Trekking
Airde inchoigeartaithe: 100-130cm
Dhíol an péire.

8 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% carbóin (snáitheanna ísle agus lár / 100% alúmanam (snáithe uachtarach) |
| Meáchan | 515g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 110-130cm |
| Fad fillte | 75 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | eirgeanamaíochta dronuilleach 15° / corc breathable le síneadh cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | Uigí stuáilte 360 u200bu200bcéim |
| Pointe | chomhdhúile idirmhalartaithe Tech tip |
| Washer | Trekking tanaí |
Dearadh na cuaillí Alpach Ergo Black Diamond chun an compord is fearr is féidir a sholáthar do shiúlóirí:
- comhdhéanamh alúmanaim agus carbóin chun buntáiste a bhaint as gach ceann de na hábhair. Tugann an carbón éadrom dó agus seachnaíonn sé creathadh, déanann an alúmanam don chuid uachtarach an bata níos láidre
- hanla claonta 15°, tá an ghné seo thar a bheith suimiúil toisc go ligeann sé don chaol a bheith suite go hidéalach agus mar sin a bheith níos suaimhneas. Feabhsaíonn an uillinn seo éifeachtacht bhrú ar thír-raon míchothrom.
- hanla corc nádúrtha atá an-chompordach agus an-análú araon
- síneadh cúr neamh-duillín le haghaidh greim níos ísle ar an cuaille ar fhánaí
- strap chaol padded
Meabhróidh an Alpach Ergo hikers atá ag lorg bata siúil le bailchríoch den scoth!
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil
