Prieskumník 2 čierne diamantové palice - Trail Series
2-dielne palice Explorer 2 Black Diamond poskytujú podporu potrebnú počas trekov a dobrodružstiev s batohom.
Majú dva systémy FlickLock pre optimálne nastavenie.
• 2-dielny hliníkový teleskopický obušok (odolný)
• Kvalita Black Diamond
• Spoľahlivý systém nastavenia FlickLock
• Pohodlný a nastaviteľný popruh na zápästie
• Krátka gumená rukoväť
• Trekingové puky so zníženým objemom
Nastaviteľná výška: 76,5-130 cm
Dostupné v 5 farbách: Antracit / Burnt Olive / Mulberry / Ultra Blue / Ink Blue![]()
Pár predal

1298 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 485 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 76,5-130 cm |
| Zložená dĺžka | 76.5 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukoväť | krátka guma |
| popruh na ruku | nastaviteľný popruh |
| Podložka | Trekingové podložky |
| Referencia výrobcu | BD112231 |
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.