Bastóns de diamante negro Explorer 2 - Serie Trail
Os bastóns de 2 pezas Explorer 2 Black Diamond proporcionan o apoio necesario durante as viaxes e as aventuras de mochila.
Teñen dous sistemas FlickLock para un axuste óptimo.
• Bastón telescópico de aluminio de 2 secciones (durable)
• Calidade de diamante negro
• Sistema de axuste FlickLock fiable
• Correa de pulso cómoda e axustable
• Mango curto de goma
• Discos de trekking de volume reducido
Altura regulable: 76,5-130 cm
Dispoñible en 5 cores: Antracita / Burnt Olive / Mulberry / Ultra Blue / Ink Blue![]()
Vendo o par

1298 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | 485 g (par) |
| Cortar | axustable: 76,5-130 cm |
| Lonxitude dobrada | 76.5 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock |
| Manexar | caucho curto |
| correa de man | correa axustable |
| Lavadora | Lavadoras de trekking |
| Referencia do fabricante | BD112231 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.