Průzkumník 2 Black Diamond Poles - Trail Series
Dvoudílné hůlky Explorer 2 Black Diamond poskytují podporu potřebnou během treků a dobrodružství s batohem na zádech.
Mají dva systémy FlickLock pro optimální nastavení.
• 2dílný hliníkový teleskopický obušek (odolný)
• Kvalita Black Diamond
• Spolehlivý systém nastavení FlickLock
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• Krátká gumová rukojeť
• Trekingové puky se sníženým objemem
Nastavitelná výška: 76,5-130 cm
Dostupné v 5 barvách: Antracit / Burnt Olive / Mulberry / Ultra Blue / Ink Blue![]()
Pár prodal

1298 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 485 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 76,5-130 cm |
| Složená délka | 76.5 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | krátká guma |
| řemínek na ruku | nastavitelný popruh |
| Podložka | Trekingové pračky |
| Reference výrobce | BD112231 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.