Explorer 2 Black Diamond-stokken - Trail-serie
De Explorer 2 Black Diamond 2-delige stokken bieden de ondersteuning die nodig is tijdens trektochten en backpackavonturen.
Ze hebben twee FlickLock-systemen voor een optimale afstelling.
• 2-delige aluminium telescopische wapenstok (duurzaam)
• Black Diamond-kwaliteit
• Betrouwbaar FlickLock-verstelsysteem
• Comfortabele en verstelbare polsband
• Korte rubberen handgreep
• Trekkingpucks met verminderd volume
In hoogte verstelbaar: 76.5-130cm
Verkrijgbaar in 5 kleuren: Antraciet / Burnt Olive / Mulberry / Ultra Blue / Ink Blue![]()
Verkocht het paar

1298 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 485g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 76.5-130cm |
| Opgevouwen lengte | 76.5 cm |
| Aantal strengen | 2 |
| klemsysteem: | FlickLock |
| Omgaan met | korte rubber |
| polsbandje | verstelbare riem |
| Wasmachine | Trekwasmachines |
| Referentie fabrikant: | BD112231 |
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.