Trekingové palice Trail Back Black Diamond - Trail Series
Nový model - nové popruhy Solution a predĺženie pod rukoväť
3-vrstvové palice do každého počasia ponúkajú vynikajúcu hodnotu za peniaze.
Trail Back Black Diamond sú veľmi pevné hliníkové palice.
• Odolná 3-dielna teleskopická palica
• Spoľahlivý dvojitý systém nastavenia FlickLock
• Polstrovaný remienok na zápästie Lepšie spravovateľné riešenie a pre väčšiu bezpečnosť
• Drážkovaná gumená rukoväť na zníženie vibrácií
• Predĺžené predĺženie rukoväte na zlepšenie priľnavosti v strmých pasážach
• Long Flex body pre veľmi dobrú priľnavosť
• Tenké trekingové puky
Nastaviteľná výška: 63-140 cm
Dostupné v 8 farbách
Pár predal

2193 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 570 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63-140 cm |
| Zložená dĺžka | 63 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | drážkovaná guma + predĺženie |
| popruh na ruku | popruh na roztok |
| Bod | Long Flex tip |
| Podložka | Tenké trekingové podložky |
| Referencia výrobcu | BD112509 / BD112227 / BD112552 |
Palice Trail Back Black Diamond sú veľmi pevné hliníkové palice, ktoré možno použiť v zime aj v lete.
Ponúkajú stabilitu, spoľahlivosť a jednoduché nastavenie. Rukoväť bola prepracovaná pre zvýšenie pohodlia a nový popruh Solution sa ľahšie ovláda a poskytuje väčšiu bezpečnosť.
Systém Black Diamond FlickLock umožňuje nastaviť požadovanú výšku palice. Tento systém je známy svojou spoľahlivosťou a jednoduchosťou nastavenia.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Très bien
Bâtons légers et robustes. Système de réglage pratique avec indication de hauteur.
MGA toujours au top pour la livraison, merci!
Super!!
De super batons, une livraison rapide, très fluide