Trail Back Black Diamond Bastons de trekking - Sèrie Trail
Nou model: noves corretges Solution i extensió sota el mànec
Pals de 3 capes per a tot el temps que ofereixen una excel·lent relació qualitat-preu.
Els Trail Back Black Diamond són pals d'alumini molt resistents.
• Bas telescòpic durador de 3 seccions
• Sistema d'ajust doble FlickLock fiable
• Corretja de canell encoixinada Solució més manejable i per a més seguretat
• Empunyadura de goma acanalada per reduir la vibració
• Extensió de mànec estesa per millorar l'adherència en passatges pronunciats
• Punts llargs Flex per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims
Altura regulable: 63-140cm
Disponible en 8 colors
Vengut el parell

2193 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 570 g (par) |
| Tallar | ajustable: 63-140cm |
| Longitud plegada | 63 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | goma acanalada + extensió |
| corretja de mà | corretja de solució |
| Punt | Punta llarga Flex |
| Rentadora | Rentadores de trekking fines |
| Referència del fabricant | BD112509 / BD112227 / BD112552 |
Els pals Trail Back Black Diamond són pals d'alumini molt resistents que es poden utilitzar a l'hivern o a l'estiu.
Ofereixen estabilitat, fiabilitat i facilitat d'ajust. El mànec s'ha redissenyat per augmentar la comoditat i la nova corretja Solution és més fàcil de manejar i proporciona més seguretat.
El sistema Black Diamond FlickLock us permet ajustar l'alçada del pal desitjat. Aquest sistema és conegut per la seva fiabilitat i facilitat d'ajust.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Très bien
Bâtons légers et robustes. Système de réglage pratique avec indication de hauteur.
MGA toujours au top pour la livraison, merci!
Super!!
De super batons, une livraison rapide, très fluide