Trail Back Black Diamond Trekové hole - Trail Series
Nový model - nové popruhy Solution a prodloužení pod rukojetí
Třívrstvé hole do každého počasí, které nabízejí vynikající hodnotu za peníze.
Trail Back Black Diamond jsou velmi pevné hliníkové hole.
• Odolná 3dílná teleskopická hůl
• Spolehlivý dvojitý systém nastavení FlickLock
• Polstrovaný pásek na zápěstí Spravitelnější řešení a větší bezpečnost
• Drážkovaná gumová rukojeť pro snížení vibrací
• Prodloužené prodloužení rukojeti pro lepší přilnavost ve strmých pasážích
• Long Flex body pro velmi dobrý úchop
• Tenké trekingové puky
Nastavitelná výška: 63-140 cm
Dostupné v 8 barvách
Pár prodal

2193 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 570 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 63-140 cm |
| Složená délka | 63 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | drážkovaná guma + prodloužení |
| řemínek na ruku | pásek s roztokem |
| Směřovat | Long Flex tip |
| Podložka | Tenké podložky Trekking |
| Reference výrobce | BD112509 / BD112227 / BD112552 |
Hůlky Trail Back Black Diamond jsou velmi pevné hliníkové hůlky, které lze používat v zimě i v létě.
Nabízejí stabilitu, spolehlivost a snadné nastavení. Rukojeť byla přepracována pro větší pohodlí a nový popruh Solution se snáze ovládá a poskytuje větší bezpečnost.
Systém Black Diamond FlickLock umožňuje nastavit požadovanou výšku hole. Tento systém je známý svou spolehlivostí a snadným nastavením.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Très bien
Bâtons légers et robustes. Système de réglage pratique avec indication de hauteur.
MGA toujours au top pour la livraison, merci!
Super!!
De super batons, une livraison rapide, très fluide